Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Honda Silicone Cover Kryesore > Honda Civic dizajn të nxehtë të silikonit të makinës
Honda Civic dizajn të nxehtë të silikonit të makinës
Honda Civic dizajn të nxehtë të silikonit të makinës
Honda Civic dizajn të nxehtë të silikonit të makinës
Honda Civic dizajn të nxehtë të silikonit të makinës
Honda Civic dizajn të nxehtë të silikonit të makinës
 • Honda Civic dizajn të nxehtë të silikonit të makinës
 • Honda Civic dizajn të nxehtë të silikonit të makinës
 • Honda Civic dizajn të nxehtë të silikonit të makinës
 • Honda Civic dizajn të nxehtë të silikonit të makinës
 • Honda Civic dizajn të nxehtë të silikonit të makinës

Honda Civic dizajn të nxehtë të silikonit të makinës

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Civic

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Ne Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co.Ltd- silikoni furnizuesit çelës kyç mbajtës - kryesisht prodhojnë shell silikoni largët kryesore për 7 vjet. HONDA Mbulesa kryesore qytetare është një nga shitjet më të mira të produkteve tona silikoni për auto për shkak të prekjes së saj të butë, të paepur, eko-miqësore. Honda Silicone Key Cover janë gjithashtu në kërkesa të mëdha që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me këtë dizajn të nxehtë silikon të mbuluar me makinë kryesore.

Çdo shell silikon i modës për makinën ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i përshtatur i gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është krejtësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës Honda Civic .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.

Hot Silicon Design Car Key CoverCar accessory - çelësi silikoni shell për Honda Civic -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një mbulesë silikoni makinë kyç për Honda Civic në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan 3 butona makinë mbajtës të largët kyç kur ju keni atë.


Silicon Design For Honda Car Key Cover

shell të largët silikoni të makinës me armë të zbukuruar

Honda Hot Design Key Cover

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

328b6d9713a37ef0e16155ab8b


Silikoni shell largët kyç mund të jetë bear nga testi dhunshme6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell kyç për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Honda Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim