Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Honda Silicone Cover Kryesore > shtresë çeliku me mbulesë Honda Accord me logo me silikon
shtresë çeliku me mbulesë Honda Accord me logo me silikon
shtresë çeliku me mbulesë Honda Accord me logo me silikon
shtresë çeliku me mbulesë Honda Accord me logo me silikon
shtresë çeliku me mbulesë Honda Accord me logo me silikon
shtresë çeliku me mbulesë Honda Accord me logo me silikon
 • shtresë çeliku me mbulesë Honda Accord me logo me silikon
 • shtresë çeliku me mbulesë Honda Accord me logo me silikon
 • shtresë çeliku me mbulesë Honda Accord me logo me silikon
 • shtresë çeliku me mbulesë Honda Accord me logo me silikon
 • shtresë çeliku me mbulesë Honda Accord me logo me silikon

shtresë çeliku me mbulesë Honda Accord me logo me silikon

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Accord

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Ne Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co.Ltd makinë silikoni furnizuesi kryesor kyç rastësisht prodhojnë shell me porosi të projektimit gome kryesore për 7 vjet. Mbulimi kyç i Honda Accord është një nga shitjet më të mira të Honda Silicon Key Cover tonë për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Mbështetësi personal i markës së largët silikoni të çelësit të makinës është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë mbrojtje të rëndësishme për makinat .

Çdo shell gome e makinës kryesore ka karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. Mbulesa e përshtatur silic kyç makinë është krejtësisht aftë për Marrëveshjen tuaj Honda.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të guaskës së makinës modës si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i telekomandës ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji, pluhuri.Honda Accord Key Cover With Logo


Car accessory - çelësi silikoni shell për Honda Accord -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një zëvendësim silikoni kyç makinë mbuluar për Honda në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan 3 butona makinë mbajtës të largët kyç kur ju keni atë.Silicon Embossed Key Cover For Accord


shell të largët silikoni të makinës kryesore me artizanale embossed dhe logo makine


Embossed Honda Accord Key Cover

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Silikoni shell largët kyç mund të jetë bear nga testi dhunshme

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Predha kryesore për çelësat e makinave pas djegies merr bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Honda Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim