Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Honda Silicone Cover Kryesore > Rasti kryesor i mbulimit të guaskës Me logon Honda
Rasti kryesor i mbulimit të guaskës Me logon Honda
Rasti kryesor i mbulimit të guaskës Me logon Honda
Rasti kryesor i mbulimit të guaskës Me logon Honda
Rasti kryesor i mbulimit të guaskës Me logon Honda
Rasti kryesor i mbulimit të guaskës Me logon Honda
 • Rasti kryesor i mbulimit të guaskës Me logon Honda
 • Rasti kryesor i mbulimit të guaskës Me logon Honda
 • Rasti kryesor i mbulimit të guaskës Me logon Honda
 • Rasti kryesor i mbulimit të guaskës Me logon Honda
 • Rasti kryesor i mbulimit të guaskës Me logon Honda

Rasti kryesor i mbulimit të guaskës Me logon Honda

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Honda with logo

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Ne e bukur Tokë bashkë, Ltd kemi fabrikën tonë dhe të përqëndrohet në prodhimin e silikon makinë rast kyç , shell, mbuluar për 7years. Tani gome silikon gome kryesore për Honda ne prodhojmë janë të bukur, të qëndrueshme. Modës. Honda makina 3 butona kryesore të mbuluar është një nga shitjen më të mirë të makinës sonë fob gome accessory për auto për shkak të butë prekëse, pa scentless, eko-miqësore. Mbështetësit e personalizuar të markës së makinave janë gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Kemi besim se do të jeni të kënaqur me kapakun Honda Silicone Key.

Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. Bërë prej 100% silic

2. Makina e gomës e përshtatur 3 butona kyç i kapakut të silikonit shell është i përshtatshëm për Honda tuaj çelësin e makinës .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të kyç auto mbulon si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Key Shell With Honda Logo


Aksesori i makinës - Mbulesa kryesore e gomës Honda me logo - nuk ka asnjë dëm dhe miqësor ndaj mjedisit.Kur të mbash një rast silikoni për rastin Honda në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Do të doni butonat e auto 3 mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


Key Cover With Honda Logo

shell të largët silikoni të makinës kryesore me artizanale embossed dhe logo makine


Key Case With Honda Logo

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Silikoni shell largët kyç mund të jetë bear nga testi dhunshme

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell kyç për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Honda Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim