Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Honda Silicone Cover Kryesore > Honda embossed silicon makinë kryesore të mbuluar rast
Honda embossed silicon makinë kryesore të mbuluar rast
Honda embossed silicon makinë kryesore të mbuluar rast
Honda embossed silicon makinë kryesore të mbuluar rast
Honda embossed silicon makinë kryesore të mbuluar rast
Honda embossed silicon makinë kryesore të mbuluar rast
 • Honda embossed silicon makinë kryesore të mbuluar rast
 • Honda embossed silicon makinë kryesore të mbuluar rast
 • Honda embossed silicon makinë kryesore të mbuluar rast
 • Honda embossed silicon makinë kryesore të mbuluar rast
 • Honda embossed silicon makinë kryesore të mbuluar rast

Honda embossed silicon makinë kryesore të mbuluar rast

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Honda with logo

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Ne jemi një prodhues silikoni kryesor i mbuluar prodhues që kryesisht prodhojnë aksioni i zgjuar i makinës mbrojtëse . 7years `përvoja të bëjë rastin tonë Honda makinë kyç më të përsosur, dhe të gjithë blerësi janë të kënaqur me Honda Silicone Key Cover tonë. 3 butoni i çelësit të largët kyç për Honda është një nga shitjet më të mira të universalit tonë silikon kyç për auto për shkak të prekjes së saj të butë, pa erë, eko-miqësore. Custom zgjuar modës kyç makinë shell është edhe në kërkesë të madhe që prej cilësisë së tij të lartë në vendet e Europës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të doni këtë butona Honda 3 Key Shell.

Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. Bërë prej 100% silic

3. Çelësi mbuluar shell silikoni përshtatur makinë gome është krejtësisht i aftë për Honda 3 butonat kryesore makinën tuaj.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Embossed Silicone Car Key Case Cover


Aksesor makinash - Honda Fold 3buttons mbulon kyçin e silikonit -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash një gome Mbulesa kryesore për makinën e Hondës 3 Buttons kyç në dorën tënde, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do të pëlqeni embossed Honda 3 butona silikon kyç rast kur ta keni atë.


Silicon Honda Car Key Case

shell të largët silikoni të makinës kryesore me artizanale embossed dhe logo makine

Silicon Honda Car Key Cover

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Silikoni shell largët kyç mund të jetë bear nga testi dhunshme

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell kyç për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Honda Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim