Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Honda Silicone Cover Kryesore > Silikoni me mbulesën kryesore të Honda logo
Silikoni me mbulesën kryesore të Honda logo
Silikoni me mbulesën kryesore të Honda logo
Silikoni me mbulesën kryesore të Honda logo
Silikoni me mbulesën kryesore të Honda logo
Silikoni me mbulesën kryesore të Honda logo
 • Silikoni me mbulesën kryesore të Honda logo
 • Silikoni me mbulesën kryesore të Honda logo
 • Silikoni me mbulesën kryesore të Honda logo
 • Silikoni me mbulesën kryesore të Honda logo
 • Silikoni me mbulesën kryesore të Honda logo

Silikoni me mbulesën kryesore të Honda logo

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Honda 3 with logo

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Ne Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co.Ltd kryesisht prodhojnë silikon gome mbrojtëse rast i zgjuar i makinave për auto për 7 vjet. Honda Silicone Cover Kryesore është një nga shitjet më të mira të Honda tonë të përshtatshëm Car Key Case për shkak të butë prekëse, pa erë, eko-miqësore. Çelësi i ri i dizajnit Honda rast Shell është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë Honda të projektuar të veçantë projektues të largët .

Çdo predhë kryesore Honda për çelësin e makinës ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Përshtatur silic përbërësin silikon të guaskës së makinës është përshtatshmërisht i përshtatshëm për çelësin tuaj të veçantë të makinës Honda .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të mbulon çelësat e gomës nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Silicone Gel Honda Logo Car Key Cover


Aksesore makinash - Honda Key New Design rast Shell- nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore me mjedisin. Kur të mbash një Honda Remote Key Shell në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Do të doni butonat e auto 3 mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


Silicone Honda Car Key Cover

shell të largët silikoni të makinës kryesore me artizanale embossed dhe logo makine

Silicone Honda Logo Car Key Cover

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Silikoni shell largët kyç mund të jetë bear nga testi dhunshme

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Predha kryesore për çelësat e makinave pas djegies merr bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Honda Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim