Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Honda Silicone Cover Kryesore > Butonat e zgjuar 2 të mbuluara me kapakë silikoni
Butonat e zgjuar 2 të mbuluara me kapakë silikoni
Butonat e zgjuar 2 të mbuluara me kapakë silikoni
Butonat e zgjuar 2 të mbuluara me kapakë silikoni
Butonat e zgjuar 2 të mbuluara me kapakë silikoni
Butonat e zgjuar 2 të mbuluara me kapakë silikoni
 • Butonat e zgjuar 2 të mbuluara me kapakë silikoni
 • Butonat e zgjuar 2 të mbuluara me kapakë silikoni
 • Butonat e zgjuar 2 të mbuluara me kapakë silikoni
 • Butonat e zgjuar 2 të mbuluara me kapakë silikoni
 • Butonat e zgjuar 2 të mbuluara me kapakë silikoni

Butonat e zgjuar 2 të mbuluara me kapakë silikoni

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Honda 2 with logo

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Me makinë profesionale dhe punëtor me përvojë, ne Beautiful Earth Co.Ltd mund të prodhojë mbuluar shell shell silic mbuluar për çelësin e makinave. Çelësi ynë i ri i makinave arrin në Shell , gjithashtu është në listën e makinës së silikonit këtë industri. Honda Silicone Cover Kryesore është një nga shitjet më të mira të rripit tonë standard të silikonit për auto për shkak të prekjes së butë, pa ndjenjë, eko-miqësore. Custom i mençur mbajtësi i bukur i rastit të makinave është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë mbrojtje kryesore për Honda .

Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i gomës i përshtatur i guaskës së guaskës së silikonit është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të makinës Chevrolet .

2. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Smart 2 Buttons Key Cover


Pajisje shtesë për veturë - Honda p ersonalized mbulon kyçin e makinës së silikonit -Ajo nuk ka dëm dhe miqësor ndaj mjedisit.Kur të mbash një rast silikoni të makinave për Honda në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni butonat e auto 2 mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


2 Buttons Embossed Key Cover

shell të largët silikoni të makinës kryesore me artizanale embossed dhe logo makine

Embossed 2 Buttons Silicone Key Cover

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Silikoni shell largët kyç mund të jetë bear nga testi dhunshme

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Predha kryesore për çelësat e makinave pas djegies merr bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Honda Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim