Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Honda Silicone Cover Kryesore > Mbuluar me ngjyra për makinën kryesore për Honda Civic
Mbuluar me ngjyra për makinën kryesore për Honda Civic
Mbuluar me ngjyra për makinën kryesore për Honda Civic
Mbuluar me ngjyra për makinën kryesore për Honda Civic
Mbuluar me ngjyra për makinën kryesore për Honda Civic
Mbuluar me ngjyra për makinën kryesore për Honda Civic
 • Mbuluar me ngjyra për makinën kryesore për Honda Civic
 • Mbuluar me ngjyra për makinën kryesore për Honda Civic
 • Mbuluar me ngjyra për makinën kryesore për Honda Civic
 • Mbuluar me ngjyra për makinën kryesore për Honda Civic
 • Mbuluar me ngjyra për makinën kryesore për Honda Civic

Mbuluar me ngjyra për makinën kryesore për Honda Civic

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Civic

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Toka e bukur Co.Ltd kryesisht prodhojnë Silicone Car Key Cover për shtatë years.So shumë vite përvojë të lartë të cilësisë tonë të butë prekëse Honda S ilicone Cover kryesore të arrijnë në listën levë në të njëjtën industri. Ne kemi një reputacion të mirë në mesin e doganave tona për shkak të shërbimeve tona të përsosur, produkte të cilësisë dhe çmime shumë konkurruese. Ne jemi një shitës i besueshëm i Silicone Car Key Case .

Secili Mbajtës i Çelësit të Makinave Silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Silicone Remote Car Cover është krejtësisht aftë për tuaj Honda makinën 3 butona çelës.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e predha kryesore të makinës Qytetare si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Rasti Silicone Remote Car ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Colorful Car Key Cover For Honda


mbulesë e gjallë e makinave kryesore për Honda Civic nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore me mjedisin.Kur mbani një koleksion të gjallë të 3 butonave të Buttons në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do të pëlqeni 3 mbajtës të butonit të makinës me telekomandë kur ta keni atë.


Colorful Key Cover For Civic

Hollësitë më të hollësishme të anës së përparme dhe të pasme për kapakun Honda të silikonit

Civic Colorful Key Cover

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Honda Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim