Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi Hyundai Silicone Key
Shërbimi Online
Qingren Luo

Ms. Qingren Luo

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Mbulimi Hyundai Silicone Key

Kategoritë e produkteve të Mbulimi Hyundai Silicone Key , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mbulimi Hyundai Silicone Key , furnizuesit Cover Hyundai Silicone Key Fob / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Rasti Key Hyundai Silicone R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Mbulimi Hyundai Silicone Key furnizuesit

Rasti i tipit të largët të makinës mbron çelësin tonë të makinës nga uji dhe pluhuri. Materiali është silikoni i klasës së lartë 100%. Rasti është i butë dhe i qetë. Ndjenja e kontaktit është shumë e rehatshme. Është e nevojshme të vendosni në çantën tonë të lehtë. Ky lloj është i përshtatshëm për 3 butona Hyundai silikoni makinë rast kyç . Ngjyra është e ndryshme si pan-ton color.The makinë keyquality është shumë i mirë. Ne kemi punëtor profesional për të kontrolluar makinën që është prodhuar produkt. Detajet e largët shellproduce detaje është: 1: Përgatitja e materialit real 2: Përzierni materialin dhe materialin e ngjyrave. 3: Pritini ato për një çelës të tipit të makinës që ka nevojë për materialin.4: Amerikanizimin e tyre për t'u bërë formë kyçe për rastin e makinës.5: Prisni extrasilicone.6: Pastroni vajin në butonin kyç, 7: prekja e rastit është e lëmuar.8: Rrjedhni atë të thatë.9: kontrolloni produktin .10: Paketimi i mallrave.

Hyundai Silicone Key CoverLista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim