Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi Hyundai Silicone Key > Mbulesa me ngjyra të ndryshme silikoni për veturën Hyundai
Mbulesa me ngjyra të ndryshme silikoni për veturën Hyundai
Mbulesa me ngjyra të ndryshme silikoni për veturën Hyundai
Mbulesa me ngjyra të ndryshme silikoni për veturën Hyundai
Mbulesa me ngjyra të ndryshme silikoni për veturën Hyundai
Mbulesa me ngjyra të ndryshme silikoni për veturën Hyundai
 • Mbulesa me ngjyra të ndryshme silikoni për veturën Hyundai
 • Mbulesa me ngjyra të ndryshme silikoni për veturën Hyundai
 • Mbulesa me ngjyra të ndryshme silikoni për veturën Hyundai
 • Mbulesa me ngjyra të ndryshme silikoni për veturën Hyundai
 • Mbulesa me ngjyra të ndryshme silikoni për veturën Hyundai

Mbulesa me ngjyra të ndryshme silikoni për veturën Hyundai

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-007

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Hyundai Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Toka e bukur është profesioniste prodhues i produkteve silikoni dhe PVC në Shenzhen të Kinës. Mbulesa kryesore e makinës silikoni është produkti ynë kryesor. Ndër këto mbulesa kyçe të makinës silikoni. Hyundai Silicone Key Cover janë shitjet më të nxehta. Silikoni kryesore makinë mbulon janë perfekte për mbrojtjen çelësin tuaj nga dëmtimi, ju sjellë një kontakt të madhe dhe të ndjehen.

Jonë mbulon kryesore të makinave silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Çdo mbulues kyç i makinës Hyundai është bërë nga material silikoni të butë të primit

2. The mbulesa kryesore e makinave mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj për të shmangur konsumimin, mbani çelësat gjithmonë të përsosur.

3. Mbulesa kryesore e makinës silikoni është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° CHyundai car key coversHyundai car key covers

Fotoja e hollësishme për tonë Mbulon çelësin e makinës Hyundai. Ngjyrat e Mbulon çelësin e makinës Hyundai , secili prej tyre mbulon mbi 12 ngjyra për ju;


Hyundai car key coversHyundai car key coversHyundai car key coversHyundai car key covers

Mbulon çelësin e makinës Hyundai janë të butë dhe ndiheni të mirë për mbrojtjen e makinës suaj. tonë Mbulon çelësat e makinës Hyundai janë të qëndrueshme, fleksibile dhe të papërshkueshme nga uji dhe kështu me radhë

Renault car key cover

Kthimi i kapakut nuk do të shtrembërohet

Renault car key cover

Tërheqja e kapakut nuk do të thyhet

Renault car key cover

Djegia e kapakut është silikoni 100%

Detajet e paketimit

1. secila Mbulon çelësin e makinës Hyundai në qese opp
2 1000 copë Hyundai mbulon çelësi i makinës në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të mbulimit me kyç të makinës silikoni , ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni.

Chevrolet silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Mbulimi Hyundai Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim