Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi Hyundai Silicone Key > Gome mbrojtëse prej gome silikoni për Hyundai
Gome mbrojtëse prej gome silikoni për Hyundai
Gome mbrojtëse prej gome silikoni për Hyundai
Gome mbrojtëse prej gome silikoni për Hyundai
Gome mbrojtëse prej gome silikoni për Hyundai
Gome mbrojtëse prej gome silikoni për Hyundai
 • Gome mbrojtëse prej gome silikoni për Hyundai
 • Gome mbrojtëse prej gome silikoni për Hyundai
 • Gome mbrojtëse prej gome silikoni për Hyundai
 • Gome mbrojtëse prej gome silikoni për Hyundai
 • Gome mbrojtëse prej gome silikoni për Hyundai

Gome mbrojtëse prej gome silikoni për Hyundai

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Y-01

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Hyundai Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është e specializuar në prodhues silikoni rast kyç makinë . Mbulimi Hyundai Silicone Key është një nga produktet kryesore në lidhje me rastin mbrojtës silikoni të gomës për Hyundai . Rasti kryesor i makinës silikoni është popullor në mbarë botën. Materiali i Rasti kyç i makinës silikoni Hyundai është silikoni i klasës së ushqimit.

Hyundai silicone makinë rastin kryesore detaje si më poshtë:

(1) Hyundai Rasti silikoni i makinës është bërë nga 100% silikoni i ushqimit dhe ajo është e lahet.

(2) Fabrika jonë ka certifikimin e Disney çdo vit.

(3) rasti kyç i silikonit ka një ndjenjë të mirë prekjeje dhe prova të mira pluhuri.

(4) ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbimin me porosi për logon me porosi në rasti kyç i makinës silikoni .

_012lloji A është i përshtatshëm për HyundaiIX25, IX35;

tipi B është i përshtatshëm për Hyundai IX35 New Sonata;

tipi C është padi për Hyundai 2013 new IX35;

lloji D është padi për Hyundai IX35 New Sonata;

37

Çështja kryesore e makinës Fob janë të butë dhe ndiheni të mirë për mbrojtjen e makinës suaj.


tonë Çështja kryesore e makinës Fob janë të qëndrueshme, fleksibile dhe të papërshkueshme nga uji dhe kështu me radhë


Renault car key cover

Kthimi i kapakut nuk do të shtrembërohet

Renault car key cover

Tërheqja e kapakut nuk do të thyhet

Renault car key cover

Djegia e kapakut është silikoni 100%

Detajet e paketimit

1. Çdo çelës mbulon makinën në qese opp
2 copë 1000 copë të makinave kryesore në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të mbulimit me kyç të makinës silikoni , ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni.

Chevrolet silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Mbulimi Hyundai Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim