Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi Hyundai Silicone Key > Moda gome shell Car Shef për Hyundai
Moda gome shell Car Shef për Hyundai
Moda gome shell Car Shef për Hyundai
Moda gome shell Car Shef për Hyundai
Moda gome shell Car Shef për Hyundai
Moda gome shell Car Shef për Hyundai
 • Moda gome shell Car Shef për Hyundai
 • Moda gome shell Car Shef për Hyundai
 • Moda gome shell Car Shef për Hyundai
 • Moda gome shell Car Shef për Hyundai
 • Moda gome shell Car Shef për Hyundai

Moda gome shell Car Shef për Hyundai

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: H02

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Car Key Shell For Hyundai

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Shenzhen e bukur Tokë Teknologjia e Co, Ltd, është e specializuar në shell Car kryesore për prodhues Hyundai . Rasti kyç i makinës Hyundai është një nga shitjet tona të nxehta Moda gome Car Key shell , Hyundai Silicone Key Cover është popullore në mbarë botën. Ne kemi 12 ngjyra për shell gome Car Key për Hyundai : e zezë, e kuqe, e verdhë, e kuqe, e gjelbër, mollë e gjelbër, portokalli, blu i errët, i kaltër, u rrit rozë, Purple, gri.


guaskë gome Car Key për Hyunda i detaje si më poshtë:

(1) Gome çeliku shell shell është bërë nga 100% silikoni klasën e ushqimit.

(2) Materiali ynë kryesor i guaskës së makinës ka IGS certifikimin.

(3) shell gome makinë kyç ka një prekje ndjenjë të mirë dhe mund të pluhur-provë.

(4) ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbimin me porosi për gome Car gome Key shell për Hyundai.


Rubber Car Key shell for Hyundai
Nga pamja e sipërme, mund të shohim pjesën e përparme dhe të pasme të Rasti i Çelësit të Makinave Renault Silicone . Rasti i Rripit të Çelësit të Makinës Renault Silicone është pa logo të makinës në pjesën e pasme.

Rubber Car Key shell for Hyundai

Rubber Car Key shell for Hyundai


Nga fotot e mësipërme, ne gjithashtu mund të shohim anën e gome Car Key shell për Hyundai . Ne hapim gomat e gome Car Key për Hyundai sipas çelësit origjinal të makinës krejtësisht. Ne mund të shohim anën e përsosur për çelësin Silicone Car Key Fob CaseRubber Key për Hyundai dhe nuk është e lehtë të grisni.
Renault car key cover

Renault car key cover

Materiali është silikoni 100%, dhe është mjedisor.

Renault car key cover
Mbi pamjet mund të shohim fleksibilitetin e fortë të shell Car Key për Hyundai . Për më tepër, tymi i bardhë dhe hiri i bardhë kur djegim kapakun e kyçit të makinës silikoni mund të provojë se është bërë nga 100% materiale të papërpunuara silikoni me cilësi të lartë dhe nuk kanë substanca të tjera të rrezikshme.

Kompania jonë ka makinë profesionale dhe punëtor për të konfirmuar cilësinë.Car key Protector coverDetajet e paketimit

1. secila shell gome Car Key për Hyundai në qese opp.

2.1000 copë shell gome Car kryesore për Hyundai në një kuti kartoni.

3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm.
Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse doni të mësoni më shumë informacion të detajuar të Renault Silicone Car Key Fob Case , ju lutem mos ngurroni të më kontaktojnë.

Chevrolet silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Mbulimi Hyundai Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim