Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi Hyundai Silicone Key > Mbulon çelësat e gomës të papërshkueshëm nga uji për Hyundai
Mbulon çelësat e gomës të papërshkueshëm nga uji për Hyundai
Mbulon çelësat e gomës të papërshkueshëm nga uji për Hyundai
Mbulon çelësat e gomës të papërshkueshëm nga uji për Hyundai
Mbulon çelësat e gomës të papërshkueshëm nga uji për Hyundai
Mbulon çelësat e gomës të papërshkueshëm nga uji për Hyundai
 • Mbulon çelësat e gomës të papërshkueshëm nga uji për Hyundai
 • Mbulon çelësat e gomës të papërshkueshëm nga uji për Hyundai
 • Mbulon çelësat e gomës të papërshkueshëm nga uji për Hyundai
 • Mbulon çelësat e gomës të papërshkueshëm nga uji për Hyundai
 • Mbulon çelësat e gomës të papërshkueshëm nga uji për Hyundai

Mbulon çelësat e gomës të papërshkueshëm nga uji për Hyundai

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: h07

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Car Key Covers For Hyundai

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është e specializuar në copa çeliku i papërshkueshëm nga uji gomës kryesore për prodhues Hyundai . Mbulimi Hyundai Silicone Key është një nga shitjet tona të nxehta makina kryesore mbulon për Hyundai, Çështjet kryesore të c ar është 4 butona për Hyundai. Ne kemi 12 ngjyra për mbulimin e çelësave të makinave për Hyundai : e zezë, e kuqe, e verdhë, e kuqe, e gjelbër, jeshile e mollës, portokalli, blu i errët, i kaltër, i kuq, purpur, gri.


Gome çeliku i papërshkueshëm nga uji mbulon mbulon për detaje Hyundai si më poshtë:

(1) kyçja e gomës kryesore të gomës është bërë nga silikoni i klasës ushqimore 100%.

(2) r automobilin tonë ubber makina mbulon lëndë e parë kanë IGS dhe FDA certifikimit.

(3) Mbulesa kryesore e gomës e makinës ka një ndjenjë të butë të prekjes.

(4) ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbimin me porosi për çelësat e makinave të gomës për Hyundai.


car key covers for Hyundai


car key covers for Hyundai


Çelësi Mbrojtësi Makina për pjesë është e qartë dhe 100% të përshtaten çelësi makinë mbulon për Hyundai:

car key covers for Hyundai


Nuk është e lehtë të grisni.


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Materiali është silikoni 100%, dhe është mjedisor.


Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzitKompania jonë ka makinë profesionale dhe punëtor për të konfirmuar cilësinë.UDetajet e paketimit

1. 1. secili mbrojtës silikoni i makinës Fiat në qese opp
2. 1000pcs silikoni mbrojtës Fiat makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulimi Hyundai Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim