Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi Hyundai Silicone Key > Shitja e guaskës së zgjuar të makinës për Hyundai
Shitja e guaskës së zgjuar të makinës për Hyundai
Shitja e guaskës së zgjuar të makinës për Hyundai
Shitja e guaskës së zgjuar të makinës për Hyundai
Shitja e guaskës së zgjuar të makinës për Hyundai
Shitja e guaskës së zgjuar të makinës për Hyundai
 • Shitja e guaskës së zgjuar të makinës për Hyundai
 • Shitja e guaskës së zgjuar të makinës për Hyundai
 • Shitja e guaskës së zgjuar të makinës për Hyundai
 • Shitja e guaskës së zgjuar të makinës për Hyundai
 • Shitja e guaskës së zgjuar të makinës për Hyundai

Shitja e guaskës së zgjuar të makinës për Hyundai

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: h08

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Smart Car Key Shell For Hyundai

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është e specializuar në Silicone Car Key Cover prodhues. Mbulimi Hyundai Silicone Key është një nga Çështjet kryesore të Çelësit të Makinës Silikoni me të 4 butona për Hyundai. Ne kemi 12 ngjyra për shitjen e shitur me Silicone Car Key Holder : e zezë, e kuqe, e verdhë, e kuqe, e gjelbër, mollë e gjelbër, portokalli, blu i errët, i kaltër, i kuq, purpur, gri.


Makinë në distancë me Silikoni Mbajeni detajet e mëposhtme:

(1) Rasti Silicone Remote Car është bërë nga 100% silikoni klasën e ushqimit.

(2) Materiali ynë zgjuar shell shell aw kanë certifikimin IGS dhe FDA.

(3) shell shell zgjuar ka një ndjenjë të butë prekjeje.

(4) ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbimin me porosi për çelësat e makinave të gomës për Hyundai.


smart car key shell for Hyundai


smart car key shell for Hyundai


Rasti Çelësi makina për pjesë është e qartë dhe 100% të përshtaten çelësat e makinave Kia

smart car key shell for Hyundai

Nuk është e lehtë të grisni.

Chevrolet silicone car key cover


Chevrolet silicone car key cover

Materiali është silikoni 100%, dhe është mjedisor.


Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina rasti të përsosur.


smart car key shell for Hyundai

Kompania jonë ka makinë profesionale dhe punëtor për të konfirmuar cilësinë.

U
Detajet e paketimit

1. 1. çdo shell silikoni smart çelës për Hyundai në një qese opp.
2. Shell silikoni 1000pcs paketë të vogël për Hyundai në një kuti kartoni.
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm.

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mbulimi Hyundai Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim