Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi Hyundai Silicone Key > Fob i largët për zëvendësimin e veturës së makinës për Hyundai
Fob i largët për zëvendësimin e veturës së makinës për Hyundai
Fob i largët për zëvendësimin e veturës së makinës për Hyundai
Fob i largët për zëvendësimin e veturës së makinës për Hyundai
Fob i largët për zëvendësimin e veturës së makinës për Hyundai
Fob i largët për zëvendësimin e veturës së makinës për Hyundai
 • Fob i largët për zëvendësimin e veturës së makinës për Hyundai
 • Fob i largët për zëvendësimin e veturës së makinës për Hyundai
 • Fob i largët për zëvendësimin e veturës së makinës për Hyundai
 • Fob i largët për zëvendësimin e veturës së makinës për Hyundai
 • Fob i largët për zëvendësimin e veturës së makinës për Hyundai

Fob i largët për zëvendësimin e veturës së makinës për Hyundai

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: h09

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Replacement Car Key Shell For Hyundai

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është e specializuar në karrocë zëvendësuese për makinën e Hyundait . R eplacement shell makinë kryesore për Hyundai është një nga produkti ynë kryesor , predha e zëvendësimit të makinës kryesore për Hyundai është 4 butona për Hyundai. Ne kemi 12 ngjyra për Hyundai Silicone Key Cover : e zezë, e kuqe, e verdhë, e kuqe, e gjelbër, mollë e gjelbër, portokalli, blu i errët, i kaltër, rozë, purpur, gri.


Fob zëvendësimi largët kyç makinë shell për Hyundai detajuar si më poshtë:

(1) predha e makinës kryesore për Hyundai është bërë nga silikoni i klasës ushqimore 100%.

(2) predha e veturës së makinës për materialet e papërpunuara Hyundai kanë certifikimin IGS dhe FDA.

(3) shell makinë kryesore për Hyundai ka një ndjenjë të butë prekje.

(4) ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbimin me porosi për çelësat e makinave të gomës për Hyundai.
car key covers for Hyundai


car key covers for Hyundai


Zëvendësimi i veturës kryesore të makinës për Hyundai për pjesë është qartësisht dhe 100% i përshtatshëm për çelësat e makinave për Hyundai:

car key covers for Hyundai


Nuk është e lehtë të grisni.


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Materiali është silikoni 100%, dhe është mjedisor.


Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzitKompania jonë ka makinë profesionale dhe punëtor për të konfirmuar cilësinë.UDetajet e paketimit:

1. 1. çdo shell silikoni makinë kryesore për Hyundai në qese opp.

2. 1000 copë silikoni Hyundai makinë kryesore mbrojtës në një kuti kartoni.
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm.


d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulimi Hyundai Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim