Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi Hyundai Silicone Key > Veturë automatike universale me telekomandë për Hyundai
Veturë automatike universale me telekomandë për Hyundai
Veturë automatike universale me telekomandë për Hyundai
Veturë automatike universale me telekomandë për Hyundai
Veturë automatike universale me telekomandë për Hyundai
 • Veturë automatike universale me telekomandë për Hyundai
 • Veturë automatike universale me telekomandë për Hyundai
 • Veturë automatike universale me telekomandë për Hyundai
 • Veturë automatike universale me telekomandë për Hyundai

Veturë automatike universale me telekomandë për Hyundai

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: H11

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Hyundai Silicone Case

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është e specializuar në prodhuesi i rastit me telekomandë . Hyundai Silicone Key Cover është një nga prodhimet tona kryesore , Ne kemi 12 ngjyra për rastin me telekomandë për Hyundai: e zezë, e kuqe, e verdhë, e kuqe, e gjelbër, mollë e gjelbër, portokalli, blu i errët, blu i kuq, rozë trëndafili, vjollcë, gri.


Rasti i silikonit Hyundai ynë i telekomandës ka ndjekur karakteristikat:

1.Çdo Hyundai rast silikoni janë bërë nga material premium silikoni të butë

2. Rasti silikoni auto mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj të shmangur konsumimin, mbani çelësat përsosur gjithmonë.

3. U niversal rasti silikoni është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C

car key covers for Hyundai

Nga pamja e sipërme, mund të shohim pjesën e përparme dhe të pasme të butona silikoni 3 butona . Rasti silikoni 3buttons është me logo makine në pjesën e pasme.

car key covers for HyundaiNga fotot e mësipërme, ne gjithashtu mund të shohim anën e Hyundai rasti silikoni . Ne hapim rast Hyundai silikoni sipas çelësit origjinal të makinës plotësisht. Ne mund të shohim anën e përsosur për rastin e silikonit Hyundai dhe nuk kemi materiale shtesë. Kjo sepse ne kemi departament të rreptë QC për të kontrolluar cilësinë.


Nuk është e lehtë të grisni.


Renault car key cover

Renault car key cover

Renault car key coverMbi fotot mund të shohim fleksibël të fortë të butonave silikonit 2 për Hyundai . Për më tepër, tymi i bardhë dhe hiri i bardhë kur djegim kapakun e kyçit të makinës silikoni mund të provojë se është bërë nga 100% materiale të papërpunuara silikoni me cilësi të lartë dhe nuk kanë substanca të tjera të rrezikshme.


Kompania jonë ka makinë profesionale dhe punëtor për të konfirmuar cilësinë.


Car key Protector coverDetajet e paketimit

1. secila Rasti silikoni Renault në qese opp
2.1000pcs Rasti silikoni Renault në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm
Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse doni të mësoni më shumë informacion të detajuar të Renault Silicone Car Key Fob Case , ju lutem mos ngurroni të më kontaktojnë.

Chevrolet silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Mbulimi Hyundai Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim