Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi Hyundai Silicone Key > madhësia standarde flip predha çelësi për Hyundai
madhësia standarde flip predha çelësi për Hyundai
madhësia standarde flip predha çelësi për Hyundai
madhësia standarde flip predha çelësi për Hyundai
madhësia standarde flip predha çelësi për Hyundai
madhësia standarde flip predha çelësi për Hyundai
 • madhësia standarde flip predha çelësi për Hyundai
 • madhësia standarde flip predha çelësi për Hyundai
 • madhësia standarde flip predha çelësi për Hyundai
 • madhësia standarde flip predha çelësi për Hyundai
 • madhësia standarde flip predha çelësi për Hyundai

madhësia standarde flip predha çelësi për Hyundai

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: H12

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Hyundai Car Key Shell

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është e specializuar në flip makinën predha kryesore prodhuesit në Kinë për 7 vjet. Rasti Silicone Remote Car është një nga produkti ynë kryesor , Ne kemi vet myk çeliku për predha çelësat rrokullisje për Hyundai . Karakteristikat kryesore të Hyundai Silicone Key si në vijim:

(1) Mbulimi i Çelësit të Makinës Silikoni është bërë nga silikoni i klasës ushqimore 100%.

(2) Çelësi Silicone Car Key lëndë e parë kanë IGS dhe FDA certifikimit.

(3 ) ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbimin me porosi për Silicone Remote Car Cover.

car key covers for Hyundai

car key covers for Hyundai


Shell Çelësi makina për pjesë është e qartë dhe 100% të përshtaten predha kyçe makina rrokullisje për Hyundai.

Nuk është e lehtë të grisni.

Materiali është silikoni 100%, dhe është mjedisor.


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Materiali silikoni silikoni kryesor i silikonit nuk e thyen atë

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makinë shell të përsosur.

 car key case for Hyundai

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo predha të rrotullës së makinës kryesore për Hyundai në qese opp.
2. 1000pcs Hyundai shell makinë kryesore në një kuti kartoni.
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Mbulimi Hyundai Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim