Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi Hyundai Silicone Key > I20 Kuadri kryesor i mbulimit me guaska Me logon Hyundai
I20 Kuadri kryesor i mbulimit me guaska Me logon Hyundai
I20 Kuadri kryesor i mbulimit me guaska Me logon Hyundai
I20 Kuadri kryesor i mbulimit me guaska Me logon Hyundai
I20 Kuadri kryesor i mbulimit me guaska Me logon Hyundai
I20 Kuadri kryesor i mbulimit me guaska Me logon Hyundai
 • I20 Kuadri kryesor i mbulimit me guaska Me logon Hyundai
 • I20 Kuadri kryesor i mbulimit me guaska Me logon Hyundai
 • I20 Kuadri kryesor i mbulimit me guaska Me logon Hyundai
 • I20 Kuadri kryesor i mbulimit me guaska Me logon Hyundai
 • I20 Kuadri kryesor i mbulimit me guaska Me logon Hyundai

I20 Kuadri kryesor i mbulimit me guaska Me logon Hyundai

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: I20

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Hyundai Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne e bukur Tokë bashkë, Ltd kemi fabrikën tonë dhe të përqëndrohet në prodhimin e silikon makinë rast kyç , shell, mbuluar për 7years. Tani gome silikoni makinë kryesore për Hyundai I20 ne prodhojmë janë të bukur, të qëndrueshme. Modës. Mbulimi Hyundai Silicone Key është një nga shitjet më të mira të makinës sonë fob gome accessory për auto për shkak të butë prekëse, pa erë, eko-miqësore. Me Hyundai logo I20 mbuluesit e makinave kryesore janë gjithashtu në kërkesa të mëdha që nga cilësia e lartë e tyre në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me kapakun tonë çelësash çeliku të kyçur Hyundai I20 me telekomandë të zgjuar .

Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. Bërë prej 100% silic

2. Makina e gomës e përshtatur 3 butona kyç i kapakut të silikonit shell është i përshtatshëm për Hyundai I20 tuaj çelësin e makinës .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të kyç auto mbulon si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


I20 Key Shell With Hyundai I20 Logo


Aksesori i makinës - Hyundai I20 çelës i mbuluar me logo me logo - nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash një rast silikoni për këtë makinë Hyundai I20 në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Do të doni butonat e auto 3 mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


I20 Key Cover With Hyundai I20 Logo

Më shumë detaje rreth mbulimit të çelësit tonë të makinës silikoni për Hyundai I20

Çështja kryesore e makinës Fob janë të butë dhe ndiheni të mirë për mbrojtjen e makinës suaj.

tonë Çështja kryesore e makinës Fob janë të qëndrueshme, fleksibile dhe të papërshkueshme nga uji dhe kështu me radhë

I20 Key Case With Hyundai I20 Logo

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë


Renault car key cover

Kthimi i kapakut nuk do të shtrembërohet

Renault car key cover

Tërheqja e kapakut nuk do të thyhet

Renault car key cover

Djegia e kapakut është silikoni 100%

Detajet e paketimit

1. Çdo çelës mbulon makinën në qese opp
2 copë 1000 copë të makinave kryesore në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të mbulimit me kyç të makinës silikoni , ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni.

Chevrolet silicone car key coverKategoritë e Produktit : Mbulimi Hyundai Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim