Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi Hyundai Silicone Key > Xhel me silikoni Hyundai 4buttons mbulon kyçjen e makinës
Xhel me silikoni Hyundai 4buttons mbulon kyçjen e makinës
Xhel me silikoni Hyundai 4buttons mbulon kyçjen e makinës
Xhel me silikoni Hyundai 4buttons mbulon kyçjen e makinës
Xhel me silikoni Hyundai 4buttons mbulon kyçjen e makinës
 • Xhel me silikoni Hyundai 4buttons mbulon kyçjen e makinës
 • Xhel me silikoni Hyundai 4buttons mbulon kyçjen e makinës
 • Xhel me silikoni Hyundai 4buttons mbulon kyçjen e makinës
 • Xhel me silikoni Hyundai 4buttons mbulon kyçjen e makinës

Xhel me silikoni Hyundai 4buttons mbulon kyçjen e makinës

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Hyundai 4

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Hyundai Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co.Ltd kryesisht prodhojnë silikon gome e zgjuar mbrojtëse rastin e makinave kryesore për auto për 7 vjet. S uitable silic makinë rast kyç për Hyundai 4buttons kryesore është një nga shitjet më të mira të Hyundai tonë të Përshtatshëm të Çelësit të Makinave kryesore për shkak të butë prekëse, pa aromë, eko-miqësore. Dizajn i ri Hyundai Key rast Shell është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë Cover Hyundai Silicone Key .

Çdo predhë kryesore Hyundai për çelësin e makinave ka karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i përshtatur i silikonit të guaskës së silikonit është i përshtatshëm për çelësin tuaj të veçantë të projektimit Hyundai .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të mbulon çelësat e gomës nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Silicone Gel Honda 4buttons Key Cover


Car accessory - gel Silicone Hyundai 4buttons mbuluar kyç makinë -Ajo nuk ka dëm dhe miqësor ndaj mjedisit.Kur mbani Hyundai Remote Key Shell në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni butonat e auto 4 mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.Silicone Honda Car Key Cover

Fotoja e hollësishme për tonë Mbulon çelësin e makinës Hyundai. Ngjyrat e Mbulon çelësin e makinës Hyundai , secili prej tyre mbulon mbi 12 ngjyra për ju;

Silicone Honda 4buttons Car Key Cover

Hyundai car key coversHyundai car key coversHyundai car key coversHyundai car key covers

Mbulon çelësin e makinës Hyundai janë të butë dhe ndiheni të mirë për mbrojtjen e makinës suaj. tonë Mbulon çelësat e makinës Hyundai janë të qëndrueshme, fleksibile dhe të papërshkueshme nga uji dhe kështu me radhë

Renault car key cover

Kthimi i kapakut nuk do të shtrembërohet

Renault car key cover

Tërheqja e kapakut nuk do të thyhet

Renault car key cover

Djegia e kapakut është silikoni 100%

Detajet e paketimit

1. Çdo mbulues i makinës Hyundai në qese opp
2 1000 copë Hyundai mbulon çelësi i makinës në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të mbulimit me kyç të makinës silikoni , ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni.

Chevrolet silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Mbulimi Hyundai Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim