Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi Hyundai Silicone Key > Rasti i izoluar i makinës për Hyundai Santafe
Rasti i izoluar i makinës për Hyundai Santafe
Rasti i izoluar i makinës për Hyundai Santafe
Rasti i izoluar i makinës për Hyundai Santafe
Rasti i izoluar i makinës për Hyundai Santafe
Rasti i izoluar i makinës për Hyundai Santafe
 • Rasti i izoluar i makinës për Hyundai Santafe
 • Rasti i izoluar i makinës për Hyundai Santafe
 • Rasti i izoluar i makinës për Hyundai Santafe
 • Rasti i izoluar i makinës për Hyundai Santafe
 • Rasti i izoluar i makinës për Hyundai Santafe

Rasti i izoluar i makinës për Hyundai Santafe

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Santafe

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Hyundai Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne jemi një prodhues silikoni me rastin kryesor të makinave, i cili kryesisht prodhon rastin e izoluar të modës standarde për makina. 7 vite përvojë `të zgjuar ynë rasti kryesor i makinave është më i përsosur, dhe të gjithë blerësit janë të kënaqur me predhën tonë të largët për çelësin e makinës . 3 rast kyç për Hyundai Santefe është një nga shitjet më të mira të rripit tonë të çelikut silikon universal për çelësin e makinës për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Custom zgjuar mbuluar kyç makinave modës është edhe në kërkesë të madhe që prej cilësisë së tij të lartë në vendet e Europës Perëndimore.

Ne kemi besim se ju do ta doni këtë Hyundai Silicone Key Cover .

Çdo shell shell për Hyundai kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Bërë prej 100% silic

2. Çelësi mbuluar shell silikoni përshtatur makinë gome është krejtësisht i përshtatshëm për Hyundai tuaj makina 2 butona kyçe .

2. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve të kualitetit të lartë të silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 2 20 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri. Insulated Car Case For Hyundai Santafe


Aksesore makine - mbulesa e izoluar e makinave per Hyundai Santafe -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur ju mbani një të bukur të projektimit kyç raste gome mbulon për Hyundai në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Do të doni butonat e auto 3 pluhur - prova kyç makinë të mbuluar xhel silikoni kur ta keni atë.


Hyundai Santafe Insulated Car Caser

Fotoja e hollësishme për tonë Mbulon çelësin e makinës Hyundai. Ngjyrat e çelësit të makinës Hyundai mbulohen , secili prej tyre mbulon mbi 12 ngjyra për ju;


Car Cover For Hyundai Santafe

Mbulon çelësin e makinës Hyundai janë të butë dhe ndiheni të mirë për mbrojtjen e makinës suaj. tonë Mbulon çelësat e makinës Hyundai janë të qëndrueshme, fleksibile dhe të papërshkueshme nga uji dhe kështu me radhë

Renault car key cover

Kthimi i kapakut nuk do të shtrembërohet

Renault car key cover

Tërheqja e kapakut nuk do të thyhet

Renault car key cover

Djegia e kapakut është silikoni 100%

Detajet e paketimit

1. secila Mbulon çelësin e makinës Hyundai në qese opp
2 1000 copë Hyundai mbulon çelësi i makinës në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të mbulimit me kyç të makinës silikoni , ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni.

Chevrolet silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Mbulimi Hyundai Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim