Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi Hyundai Silicone Key > IX35 fob lëkurë silikon makinë predhë shell
IX35 fob lëkurë silikon makinë predhë shell
IX35 fob lëkurë silikon makinë predhë shell
IX35 fob lëkurë silikon makinë predhë shell
IX35 fob lëkurë silikon makinë predhë shell
IX35 fob lëkurë silikon makinë predhë shell
 • IX35 fob lëkurë silikon makinë predhë shell
 • IX35 fob lëkurë silikon makinë predhë shell
 • IX35 fob lëkurë silikon makinë predhë shell
 • IX35 fob lëkurë silikon makinë predhë shell
 • IX35 fob lëkurë silikon makinë predhë shell

IX35 fob lëkurë silikon makinë predhë shell

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: hyundai-IX35

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Hyundai Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne Beautiful Earth bashkë, Ltd, kemi fabrikën tonë dhe të përqëndrohet në prodhimin e fob silicon makinë rast kyç për 7years. Tani rasti kyç i silikonit që ne prodhojmë është i bukur, i qëndrueshëm. Hyundai Silicone Key Cover është një nga shitjet më të mira të kapakut të telekomandës tonë të silikonit për shkak të prekjes së butë, të paepur, eko-miqësore. Predha e çelësit të lëkurës së silikonit janë gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me 3 butonat tona sma rt kapak kyç të telekomandës së silikonit, mbajtësja kryesore e makinës për IX35.

Secili kapak i makinës silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. Rasti kyç i makinës silikoni është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të makinës IX35 .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone me predha me logo të makinës si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të mbajtësit të çelësit silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri. IX35 Fob Silicon car Key Shell


Mbulimi me çelik i silikonit Hyundai nuk është dëm dhe miqësor ndaj mjedisit. Kur mbani një Çelës Key të Çelësit të Çelësit të Lëkurës së Fobit në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni IX35 3 butona mbajtësja kryesore e makinës kur ta keni atë.


Skin Car Key Shell For IX35

Fotoja e hollësishme për tonë Mbulon çelësin e makinës Hyundai. Ngjyrat e Mbulon çelësin e makinës Hyundai , secili prej tyre mbulon mbi 12 ngjyra për ju;

Fob Silicon Key Shell For IX35


Mbulon çelësin e makinës Hyundai janë të butë dhe ndiheni të mirë për mbrojtjen e makinës suaj. tonë Mbulon çelësat e makinës Hyundai janë të qëndrueshme, fleksibile dhe të papërshkueshme nga uji dhe kështu me radhë

Renault car key cover

Kthimi i kapakut nuk do të shtrembërohet

Renault car key cover

Tërheqja e kapakut nuk do të thyhet

Renault car key cover

Djegia e kapakut është silikoni 100%

Detajet e paketimit

1. secila Mbulon çelësin e makinës Hyundai në qese opp
2 1000 copë Hyundai mbulon çelësi i makinës në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të mbulimit me kyç të makinës silikoni , ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni.

Chevrolet silicone car key cover


Kategoritë e Produktit : Mbulimi Hyundai Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim