Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi Hyundai Silicone Key > Hyundai 4buttons Silicon kaloni rast kyç makinë
Hyundai 4buttons Silicon kaloni rast kyç makinë
Hyundai 4buttons Silicon kaloni rast kyç makinë
Hyundai 4buttons Silicon kaloni rast kyç makinë
Hyundai 4buttons Silicon kaloni rast kyç makinë
Hyundai 4buttons Silicon kaloni rast kyç makinë
 • Hyundai 4buttons Silicon kaloni rast kyç makinë
 • Hyundai 4buttons Silicon kaloni rast kyç makinë
 • Hyundai 4buttons Silicon kaloni rast kyç makinë
 • Hyundai 4buttons Silicon kaloni rast kyç makinë
 • Hyundai 4buttons Silicon kaloni rast kyç makinë

Hyundai 4buttons Silicon kaloni rast kyç makinë

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Hyundai 4

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Hyundai Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd është një makine gome kryesore të mbuluar prodhimin e cila të hyjë në Cover gome kryesore Për Hyundai këtë industri për 7 vjet. Mbuluar Hyundai Silicone Key është produkti ynë kryesor. Eksperienca 7 vjeçare për prodhimin e mbajtësit të largët të makinës silikoni shtyjnë mbajtësin tonë të gomës për çelësin e makinës në listën e levës. Hyundai 4buttons Silicon kaloni rast kyç makinë është një nga shitjet më të mira të rasteve tona të gomës auto për shkak të prekjes së saj të butë, pa erë, eko-miqësore. Çështja e vërtetë e makinave të gomës është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë Xhel Hyundai silikoni 4buttons mbajtës kryesor.

Çdo shell shell gome rubberl kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. Shembull silikoni i makinës me porosi është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës Hyundai .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të guaskave boshe të makinave si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikonit për makinat Hyundai nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 240 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Car accessory- Silicon fold car key case for Hyundai-is no harm and environmentally friendly.When you hold a fob rubber case For Hyundai Key in your hand,it feels soft ,smooth and light.You will love auto 4 buttons Silicon Car Key Case when you have it.


Car accessory - Silicon fish kyç makinë rasti për Hyundai -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një rast fob gome për Hyundai Key në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni çelësin 4 butona auto Silicon Car Key kur ta keni atë.


Hyundai 4Buttons Car Key Case

Fotoja e hollësishme për tonë Mbulon çelësin e makinës Hyundai. Ngjyrat e Mbulon çelësin e makinës Hyundai , secili prej tyre mbulon mbi 12 ngjyra për ju;

4Buttons case For Hyundai Key


Mbulon çelësin e makinës Hyundai janë të butë dhe ndiheni të mirë për mbrojtjen e makinës suaj. tonë Mbulon çelësat e makinës Hyundai janë të qëndrueshme, fleksibile dhe të papërshkueshme nga uji dhe kështu me radhë

Renault car key cover

Kthimi i kapakut nuk do të shtrembërohet

Renault car key cover

Tërheqja e kapakut nuk do të thyhet

Renault car key cover

Djegia e kapakut është silikoni 100%

Detajet e paketimit

1. secila Mbulon çelësin e makinës Hyundai në qese opp
2 1000 copë Hyundai mbulon çelësi i makinës në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të mbulimit me kyç të makinës silikoni , ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni.

Chevrolet silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Mbulimi Hyundai Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim