Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi Hyundai Silicone Key > Hyundai VERNA embossed silicon makinë të mbuluar rast të rastit
Hyundai VERNA embossed silicon makinë të mbuluar rast të rastit
Hyundai VERNA embossed silicon makinë të mbuluar rast të rastit
Hyundai VERNA embossed silicon makinë të mbuluar rast të rastit
Hyundai VERNA embossed silicon makinë të mbuluar rast të rastit
Hyundai VERNA embossed silicon makinë të mbuluar rast të rastit
 • Hyundai VERNA embossed silicon makinë të mbuluar rast të rastit
 • Hyundai VERNA embossed silicon makinë të mbuluar rast të rastit
 • Hyundai VERNA embossed silicon makinë të mbuluar rast të rastit
 • Hyundai VERNA embossed silicon makinë të mbuluar rast të rastit
 • Hyundai VERNA embossed silicon makinë të mbuluar rast të rastit

Hyundai VERNA embossed silicon makinë të mbuluar rast të rastit

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: VERNA

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Hyundai Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne jemi një prodhues silikoni kryesor i mbuluar prodhues që kryesisht prodhojnë aksioni i zgjuar i makinës mbrojtëse . 7years `përvojë Hyundai Verna rasti ynë kryesor makinën më të përsosur, dhe të gjithë blerësi janë të kënaqur me Hyundai Silicone Key Cover tonë. 3 button s shell largët për Hyundai VERNA është një nga shitjet më të mirë të universale tonë silikon kyç për auto për shkak të prekjes së saj të butë, pa erë, eko-miqësore. Custom zgjuar modës kyç makinë shell është edhe në kërkesë të madhe që prej cilësisë së tij të lartë në vendet e Europës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të doni këtë Hyundai VERNA 3 buttons Key Shell.

Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. Bërë prej 100% silic

3. Çelësi mbuluar shell silikoni përshtatur makinë gome është krejtësisht i përshtatshëm për Hyundai Verna 3 butonat kryesore makinën tuaj.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Silicone Embossed Car Key Case Cover

Aksesor makinash - Hyundai VERNA Fold 3buttons mbulesa kryesore e silikonit -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash një gome Mbulon Çelësin Për Hyundai VERNA makinë 3 Buttons kyç në dorën tënde, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do të pëlqeni embossed Hyundai VERNA 3 butona për çelësin e silikonit kur ta keni atë.


Silicon Hyundai VERNA Car Key Case

Më shumë detaje rreth mbulimit të çelësit tonë të makinës silikoni për Hyundai

Çështja kryesore e makinës Fob janë të butë dhe ndiheni të mirë për mbrojtjen e makinës suaj.

tonë Çështja kryesore e makinës Fob janë të qëndrueshme, fleksibile dhe të papërshkueshme nga uji dhe kështu me radhë

6(1)

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë


Renault car key cover

Kthimi i kapakut nuk do të shtrembërohet

Renault car key cover

Tërheqja e kapakut nuk do të thyhet

Renault car key cover

Djegia e kapakut është silikoni 100%

Detajet e paketimit

1. Çdo çelës mbulon makinën në qese opp
2 copë 1000 copë të makinave kryesore në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të mbulimit me kyç të makinës silikoni , ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni.

Chevrolet silicone car key coverKategoritë e Produktit : Mbulimi Hyundai Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim