Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi Hyundai Silicone Key > VERNA 2 butona të stampuar me kapakë silikoni
VERNA 2 butona të stampuar me kapakë silikoni
VERNA 2 butona të stampuar me kapakë silikoni
VERNA 2 butona të stampuar me kapakë silikoni
VERNA 2 butona të stampuar me kapakë silikoni
VERNA 2 butona të stampuar me kapakë silikoni
 • VERNA 2 butona të stampuar me kapakë silikoni
 • VERNA 2 butona të stampuar me kapakë silikoni
 • VERNA 2 butona të stampuar me kapakë silikoni
 • VERNA 2 butona të stampuar me kapakë silikoni
 • VERNA 2 butona të stampuar me kapakë silikoni

VERNA 2 butona të stampuar me kapakë silikoni

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: VERNA

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Hyundai Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Me makinë profesionale dhe punëtor me përvojë, ne Beautiful Earth Co.Ltd mund të prodhojë mbuluar shell shell silic mbuluar për çelësin e makinave. Çelësi ynë i ri i makinave arrin në Shell , gjithashtu është në listën e makinës së silikonit këtë industri. Hyundai S ilicone Key Cover është një nga shitjet më të mira të rripit tonë standard të silikonit për auto për shkak të prekjes së butë, pa ndjenjë, eko-miqësore. Custom i mençur mbajtësi i bukur i rastit të makinave është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë mbrojtje kyçe për Hyundai .

Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i gomës i përshtatur i guaskës së guaskës së silikonit është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të makinës Chevrolet .

2. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


VERNA 2 Buttons Key Cover


Car accessory - Verna 2 buttons silikoni embossed mbuluar kyçe -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash një rast silikoni të makinave për Hyundai në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni butonat e auto 2 mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


Silicone 2 Buttons Embossed Key Cover

Më shumë detaje rreth mbulimit të çelësit tonë të makinës silikoni për Hyundai

Çështja kryesore e makinës Fob janë të butë dhe ndiheni të mirë për mbrojtjen e makinës suaj.

tonë Çështja kryesore e makinës Fob janë të qëndrueshme, fleksibile dhe të papërshkueshme nga uji dhe kështu me radhë

Embossed Silicone Key 2 Buttons Cover

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë


Renault car key cover

Kthimi i kapakut nuk do të shtrembërohet

Renault car key cover

Tërheqja e kapakut nuk do të thyhet

Renault car key cover

Djegia e kapakut është silikoni 100%

Detajet e paketimit

1. Çdo çelës mbulon makinën në qese opp
2 copë 1000 copë të makinave kryesore në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të mbulimit me kyç të makinës silikoni , ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni.

Chevrolet silicone car key coverKategoritë e Produktit : Mbulimi Hyundai Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim