Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi Hyundai Silicone Key > Hyundai silic key case 3 butona me logo
Hyundai silic key case 3 butona me logo
Hyundai silic key case 3 butona me logo
Hyundai silic key case 3 butona me logo
Hyundai silic key case 3 butona me logo
Hyundai silic key case 3 butona me logo
 • Hyundai silic key case 3 butona me logo
 • Hyundai silic key case 3 butona me logo
 • Hyundai silic key case 3 butona me logo
 • Hyundai silic key case 3 butona me logo
 • Hyundai silic key case 3 butona me logo

Hyundai silic key case 3 butona me logo

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Hyundai 3

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Hyundai Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Ne Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd është një prodhim silic makinë rast kyç të cilat hyjnë në makinën aksesore silic makinë kryesore të mbuluar këtë industri për 7 vjet. Eksperienca 7 vjeçare për prodhimin e makinës së silikonit të mbuluar me tela të largët shtyjnë mbulesën tonë të silikonit për çelësin e makinës me logon e makinës në listën e levës. Ndërrimi Shell Auto Keycover është produkti ynë kryesor. Mbulesa Hyundai Silicon Key është një nga shitjet më të mira të Modës tonë të Modës Auto Remote Control Keycover për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Çështja kryesore e gomës e makinave është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë 3 butona të mbrojtjes kryesore për Hyundai .

Çdo shell përsosur silic makinë kryesore kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Rasti kryesor silic makina me porosi është krejtësisht i aftë për yourHyundai makinë 3 butona çelës.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të predhave të makinave të modës si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

With Hyundai Logo Key Case


Aksesore makine - Hyundai silic key case 3 butona me logo -Ajo nuk ka dëm dhe miqësor ndaj mjedisit.Kur mbani aHyundai 3 Buttons makinë Key Cover në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni 3 butona mbajtësja me tel të largët të makinës me logo kur e keni atë.


Hyundai Silicon 3 Buttons Key Case

Më shumë detaje rreth mbulimit të çelësit tonë të makinës silikoni për Hyundai

Çështja kryesore e makinës Fob janë të butë dhe ndiheni të mirë për mbrojtjen e makinës suaj.

tonë Çështja kryesore e makinës Fob janë të qëndrueshme, fleksibile dhe të papërshkueshme nga uji dhe kështu me radhë

Hyundai Silicon 3 Buttons Key Case

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë


Renault car key cover

Kthimi i kapakut nuk do të shtrembërohet

Renault car key cover

Tërheqja e kapakut nuk do të thyhet

Renault car key cover

Djegia e kapakut është silikoni 100%

Detajet e paketimit

1. Çdo çelës mbulon makinën në qese opp
2 copë 1000 copë të makinave kryesore në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të mbulimit me kyç të makinës silikoni , ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni.

Chevrolet silicone car key coverKategoritë e Produktit : Mbulimi Hyundai Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim