Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi Hyundai Silicone Key > Mbajtëse çelësash me shumë silikone për Hyundai
Mbajtëse çelësash me shumë silikone për Hyundai
Mbajtëse çelësash me shumë silikone për Hyundai
Mbajtëse çelësash me shumë silikone për Hyundai
Mbajtëse çelësash me shumë silikone për Hyundai
Mbajtëse çelësash me shumë silikone për Hyundai
 • Mbajtëse çelësash me shumë silikone për Hyundai
 • Mbajtëse çelësash me shumë silikone për Hyundai
 • Mbajtëse çelësash me shumë silikone për Hyundai
 • Mbajtëse çelësash me shumë silikone për Hyundai
 • Mbajtëse çelësash me shumë silikone për Hyundai

Mbajtëse çelësash me shumë silikone për Hyundai

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: hyundai I20

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne Shenzhen të bukur Tokë Teknologjia Co.Ltd kanë 7 vjet përvojë të hyrë çeliku silikoni të mbuluar këtë industri. Hyundai Silicone Key Cover është bërë nga silikoni, të cilat janë jo toksike dhe eko-miqësore, çelësi i mbuluar me helikopter i silikonit Hyundai është gjithashtu i qëndrueshëm. M ultiple silikoni kyç makinë mbajtës për Hyundai është shitur nxehta në kopertinën tonë silikoni makinë kyç. Hyundai I20 mbulon çelësin e makinës silikoni ka një kërkesë të madhe në të gjithë botën.

Secila Hyundai 3 butona kryesore shell për çelësin e makinës kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i përshtatur i silikonit të guaskës së silikonit është i përshtatshëm për çelësin tuaj të veçantë të projektimit Hyundai .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të mbulon çelësat e gomës nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Multiple Car Key Holder


Car accessory - multiple silikoni kyç makinë mbajtës për Hyundai -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një mbulesë Hyundai kyç silikoni në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni Hyundai auto 3 butona mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


Multiple Silicone Key Holder For Hyundai

Hollësitë më të hollësishme të anës së përparme dhe të pasme për mbulimin e kyçit të silikonit Hyundai

Hyundai Multiple Silicone Key Holder

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mbulimi Hyundai Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim