Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Jeep Silicone
Shërbimi Online
Qingren Luo

Ms. Qingren Luo

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Mbulesa kryesore e Jeep Silicone

Kategoritë e produkteve të Mbulesa kryesore e Jeep Silicone , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mbulesa kryesore e Jeep Silicone , furnizuesit Mbulesa kryesore e Jeep Silikoni / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Jeep Silicone Key Case R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Mbulesa kryesore e Jeep Silicone furnizuesit

Ne jemi furnizuesi fabrikë në Kinë, specializuar në produktet silikoni. Mbulesa kryesore e makinës silikoni është kryesisht produktet tona.

Mbuluar kyçin e silikonit të Jeep është krejtësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës. Dhe ju mund të bëni ndonjë ngjyrë Pantone si të doni. Mbuluar kyçin e silikonit të Jeep me logo të stampuar. Gërvishtuni dhe ju sjell një kontakt të rehatshëm. Me avantazhin e asnjë shtrembërim, nuk ka zbehet dhe asnjë problem nën temperatura ekstreme.

Për të garantuar cilësinë e mbulesës sonë të makinës silikoni , ne kemi një proces të rreptë të prodhimit: 1: përgatitni lëndën e parë 2: përzierni materialin dhe shtoni materiale ngjyrash 3: prerë ato për një mbulesë kyçe silikoni Jeep që ka nevojë për materialin .4 : vulcanizing ato për të bërë formën e mbuluar kryesore të makinës , 5: prerë silikoni shtesë, 6: vaj Spray silikoni në të dy anët e mbuluar silikoni, 7: llak naftës për të bërë kontakt rast është i qetë, 8: rost atë të thatë, 9: Kuvendi dhe inspektimi, 10: paketimi i mallrave.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim