Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Jeep Silicone > Kyçja e makinës Jeep mbulon ngjyra të nxehta me cilësi të lartë
Kyçja e makinës Jeep mbulon ngjyra të nxehta me cilësi të lartë
Kyçja e makinës Jeep mbulon ngjyra të nxehta me cilësi të lartë
Kyçja e makinës Jeep mbulon ngjyra të nxehta me cilësi të lartë
 • Kyçja e makinës Jeep mbulon ngjyra të nxehta me cilësi të lartë
 • Kyçja e makinës Jeep mbulon ngjyra të nxehta me cilësi të lartë
 • Kyçja e makinës Jeep mbulon ngjyra të nxehta me cilësi të lartë

Kyçja e makinës Jeep mbulon ngjyra të nxehta me cilësi të lartë

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: 121504

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktitFokusi ynë fabrikë në prodhimin e makinave Jeep kyç mbulon me cilësi të lartë dhe ngjyra të nxehta. Makina Jeep po rritet në SHBA, kështu që Jeep Silicone Key Cover është shitje shumë e nxehtë në tregun e SHBA, por gjithashtu popullor në mbarë botën. Ne kemi shumë ngjyra për secilin model, çelësi i makinës mbulon ngjyra të nxehta si të kuqe, të zezë, blu, jeshile, portokalli, vjollcë dhe kështu me radhë. Çelësi i makinës mbulon kualitet të lartë mund t'ju japë një përdorim të mirë për mbulimin e çelësit të makinës.Secili rast i shtypur i silikonit të makinave ka karakteristikat e mëposhtme:

1.Made prej 100% silic

2.The cilësi të lartë mbajtësi i çelësit silikoni është krejtësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës Jeep .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimit nëse keni sasi.

5.Temperature varg: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi kryesor i silikonit për vetura ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Car key covers high quality


Car accessory - embossed mbuluar kyç makinë -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur ju mbani një cilësi të lartë Kyçja kryesore për Citroën në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Do të doni 3 butona makina me telekomandë të mbuluar kur e keni atë.

Car key covers hot colorsArtizanale të ngulitura për çelësin e makinës Jeep me logo të makinës


Jeep car key covers

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Rasti kyç i auto mund të mbajë një test të dhunshëm

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit 100% të çelësave të makinës slicon është shumë e mirë për t'u grisur
Çelësi silikon rob r pas djegies merr bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.
Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Jeep Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim