Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Jeep Silicone > Mbulesa kryesore e kapakut me mbulesë mbrojtëse silikoni
Mbulesa kryesore e kapakut me mbulesë mbrojtëse silikoni
Mbulesa kryesore e kapakut me mbulesë mbrojtëse silikoni
Mbulesa kryesore e kapakut me mbulesë mbrojtëse silikoni
Mbulesa kryesore e kapakut me mbulesë mbrojtëse silikoni
Mbulesa kryesore e kapakut me mbulesë mbrojtëse silikoni
 • Mbulesa kryesore e kapakut me mbulesë mbrojtëse silikoni
 • Mbulesa kryesore e kapakut me mbulesë mbrojtëse silikoni
 • Mbulesa kryesore e kapakut me mbulesë mbrojtëse silikoni
 • Mbulesa kryesore e kapakut me mbulesë mbrojtëse silikoni
 • Mbulesa kryesore e kapakut me mbulesë mbrojtëse silikoni

Mbulesa kryesore e kapakut me mbulesë mbrojtëse silikoni

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Jeep1801

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktitProfesionale në Mbuluar me Fob kryesore me mbrojtës silikoni mbrojtës për 7 vjet. Ne prodhuam secilin silikon silikon të mbuluar me çelës për 100% silikoni dhe me silikoni të klasës ushqimore. Mbulimi mbrojtës silikoni po bëhet gjithnjë e më popullor në mbarë botën. Pra, për të përmbushur të gjitha kërkesat e konsumatorëve, ne kemi prodhuar mbi 400 copëza të ndryshme të çelikut me silikoni, duke përfshirë Mbulesën Kryesore të Jeep Silicone . Nëse dëshironi të blini mbulesën mbrojtëse silikoni me çelës , fabrika jonë është mënyra më e mirë.Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

3. Kulmi i përshtatur i gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të makinës Chevrolet .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Key fob cover silicone


Jeep 3 buttons embossed mbuluar kyç silikoni -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur ju mbani një rast kyç të makinës silikoni për Jeepin në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Do të doni butonat e auto 3 mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


Silicone protective cover

Detajet më shumë të anës së përparme dhe të pasme për mbulimin e çelësit të makinës Chery

Silicone protective key fob cover

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Jeep Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim