Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Jeep Silicone > Mbrojtësi i Lëkurës së Kontrollit të Largët për Chrysler
Mbrojtësi i Lëkurës së Kontrollit të Largët për Chrysler
Mbrojtësi i Lëkurës së Kontrollit të Largët për Chrysler
Mbrojtësi i Lëkurës së Kontrollit të Largët për Chrysler
Mbrojtësi i Lëkurës së Kontrollit të Largët për Chrysler
Mbrojtësi i Lëkurës së Kontrollit të Largët për Chrysler
 • Mbrojtësi i Lëkurës së Kontrollit të Largët për Chrysler
 • Mbrojtësi i Lëkurës së Kontrollit të Largët për Chrysler
 • Mbrojtësi i Lëkurës së Kontrollit të Largët për Chrysler
 • Mbrojtësi i Lëkurës së Kontrollit të Largët për Chrysler
 • Mbrojtësi i Lëkurës së Kontrollit të Largët për Chrysler

Mbrojtësi i Lëkurës së Kontrollit të Largët për Chrysler

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.45 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Jeep121401

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Applicable Model: Benz Car Key Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Automjetet e Përshtatshme për (Referenca Vetëm): Mbuluar Çelësi i Makinës Silikoni për Chrysler 200 300 PT Cruiser Aspen Sebring Pacifica Dodge Avenger Ngarkues Magnum Durango Jeep Grand Cherokee Commander Liberty. E njëjta formë e këtij Çelësi Çeliku të Makinës Silikoni ka disa modele të ndryshme, si fob kyç i butonave 2/3/4/6, ky model i mbuluar është për 4 butonat Mbulesa kryesore të Jeep Silicone .

Protector Remote Control Skin

Silikoni Remote Car Cover është i përkryer i përshtatet ju `ri çelësin tuaj makinë. dhe mbulesa kryesore e makinës është e përshtatshme vetëm për çelësin e makinës, shpresoj që të zgjidhni modelet e duhura. Ne kemi avantazhin e çmimeve të Mbajtësit Çelësave të Makinës Silikoni nëse keni sasi.

Remote Control Skin for Chrysler

Mbulimi i makinës kryesore për Jeep nuk është dëm dhe ekologjikisht miqësor. Kur mbani një mbrojtës të Silicon Key për Jeep në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni rastin e kyçit të audios silikonit kur ta keni atë. Adge është e vërtetë, dhe fabrika jonë merret me çdo specifikë me shumë kujdes.

Remote Control Skin Cover

Mbulesa 3 e butonave të makinës Jeep janë embossed , mbrapa mund të jetë me rregulloje Logo për ju, nëse ju dëshironi!

Jeep Silicone Key Cover

Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyç si ju doni në lidhje me kapak fob silikoni kyç për audi.

silicone car key cover

Rasti Silicone Remote Car ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Silicone Car Key Cover
Mbulimi i Çelësit të Makinave Silikoni prodhohet nga modeli i prodhimit në paketimin e shippment, të gjithë procesin që bëjmë duke punuar nga vetja. Ne kemi fabrikën tonë të themeluar në vitin 2010 vit, kemi departamentin tonë model, nga materail origjinale të paketimit të mallrave të bëra nga fabrika tona.


BMW silicone key cover


Certifikatat: fabrika jonë me ISO9001, kanë Certifikimi Disney, mbulesa e të gjithë silikonit të makinës me REACH dhe SGS dhe FDA

silicone car key case

Detajet e paketimit:

1. 1. çdo qese silikoni makinë kryesore në qese opp, gjithashtu mund të përshtatur paketim.
2. 1000pcs silikoni qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

audi smart key cover


Shërbimi ynë: Të gjithë bashkëpunimi me klientët tanë të fabrikës pas rendit, si mallrat tona shumë, dhe na japin 5 yje për mallrat tona dhe shërbimin tonë të mallrave

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

silicone key fob cover


Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Jeep Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim