Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Kia Silicone Cover Kryesore
Shërbimi Online
Qingren Luo

Ms. Qingren Luo

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Kia Silicone Cover Kryesore

Kategoritë e produkteve të Kia Silicone Cover Kryesore , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kia Silicone Cover Kryesore , furnizuesit Cover Kia Silicone Key Fob / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Çështja Kryesore e Kia Silicone R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Kia Silicone Cover Kryesore furnizuesit

Ne jemi një prodhues i produkteve silikoni në Kinë dhe çeliku silikoni mbuluar kryesore është produktet tona kryesore. Në mesin e kapakut të çelësit silikoni , kyçja kryesore e makinës silikoni Kia ka një shitje të mirë në tregjet mbarëbotërore. Materiali ynë silikoni i papërpunuar është 100% silikoni dhe nuk sjell papastërti të tjera. Sigurisht që ne gjithmonë përdorim materialin e papërpunuar silikoni SGS për kapakun tonë të makinës silikoni . Çfarë është më shumë ne shpesh llak një shtresë e naftës silikoni në sipërfaqen e mbuluar me kyç të makinës, pasi kjo, kur mbulesa kryesore e makinës silikoni bie në tokë, vaj silikoni është pluhur, i papërshkueshëm nga uji dhe ka një kontakt të mirë. Çfarë është më shumë, ne kemi shumë opsione për ngjyrën rreth mbulimit të çelësit silikoni të Kia, ju mund të zgjidhni ngjyrën që ju pëlqen. Sa për kompaninë tonë, ne kemi shumë makinë dhe inventarin tonë për të siguruar dyqan të mjaftueshëm; Ne gjithashtu kemi ekip profesional për të hartuar dhe hapur myk, kështu OEM është i mirëpritur. Për të garantuar cilësinë e mbulesës sonë të makinës silikoni, ne kemi një proces të prodhimit të rreptë: 1: përgatit materialin real 2: përziejmë materialin dhe materialin ngjyrë   3: prerë ato për një mbulesë kyçe silikoni Kia që kanë nevojë për materialin .4: vulcanizing ato për të bërë formë të mbuluar kryesore makinë, 5: prerë silikoni shtesë, 6: vaj spërkatje butonin kyç, 7: llak naftës për të të bëjë kontakt të rastit është e qetë, 8: rosto atë të thatë, 9: Kuvendi dhe inspektimit, 10: paketimin e mallrave.

Deri sa të dimë, ne kemi vetëm Kia silikoni mbuluar me kyç të makinës pa logo. Teknologjia e saj është e dukshme. Nëse doni të bëni dizajnin tuaj ose dëshironi të shtoni logon e makinës në kapakun e çelësit të makinës silikoni , oem është i mirëpritur. Ne mund të hapim myk për mbulimin me kyç të makinës silikoni Kia .

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim