Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Kia Silicone Cover Kryesore > Mbulesa e teleskopit me tela të largët për makinën e KIA-s
Mbulesa e teleskopit me tela të largët për makinën e KIA-s
Mbulesa e teleskopit me tela të largët për makinën e KIA-s
Mbulesa e teleskopit me tela të largët për makinën e KIA-s
Mbulesa e teleskopit me tela të largët për makinën e KIA-s
Mbulesa e teleskopit me tela të largët për makinën e KIA-s
 • Mbulesa e teleskopit me tela të largët për makinën e KIA-s
 • Mbulesa e teleskopit me tela të largët për makinën e KIA-s
 • Mbulesa e teleskopit me tela të largët për makinën e KIA-s
 • Mbulesa e teleskopit me tela të largët për makinën e KIA-s
 • Mbulesa e teleskopit me tela të largët për makinën e KIA-s

Mbulesa e teleskopit me tela të largët për makinën e KIA-s

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-005

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: KIA Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Toka e bukur është profesioniste prodhues i produkteve silikoni dhe PVC në Shenzhen të Kinës. Mbulesa kryesore e makinës silikoni është produkti ynë kryesor. Ndër këto mbulesa kryesore të makinës silikoni , Kia Silicone Key Cover është shitja më e nxehtë. Silikoni kryesore makinë mbulon janë perfekte për mbrojtjen çelësin tuaj nga dëmtimi, ju sjellë një kontakt të madhe dhe të ndjehen.

Jonë mbulon kryesore të makinave silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Çdo mbulues kyç i makinës silikoni është bërë nga materiale të buta silikoni

2. The mbulesa kryesore e makinave mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj për të shmangur konsumimin, mbani çelësat gjithmonë të përsosur.

3. Mbulesa kryesore e makinës silikoni është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° CKIA silicone car key caseKIA silicone car key case Rasti kyç i makinës silikoni i KIA-s përshtatet me modelet e mëposhtme :

Tipi A është për KIA K3 K5 Sorento Carens Cerato Forte ;

Tipi B është për KIA Rio K2 K3 K5 K4Fotoja e hollësishme për tonë Rasti kyç i makinës silikoni i KIA-s . Ngjyrat e Rasti kyç i makinës silikoni i KIA-s , secili prej tyre mbulon mbi 12 ngjyra për ju;


KIA silicone car key caseKIA silicone car key caseKIA silicone car key caseKIA silicone car key case

Rasti kyç i makinës silikoni i KIA-s janë të butë dhe ndiheni të mirë për mbrojtjen e makinës suaj. tonë Rasti i KIA silikoni i makinave është i qëndrueshëm, fleksibël dhe i papërshkueshëm nga uji dhe kështu me radhë

Renault car key cover

Kthimi i kapakut nuk do të shtrembërohet

Renault car key cover

Tërheqja e kapakut nuk do të thyhet

Renault car key cover

Djegia e kapakut është silikoni 100%

Detajet e paketimit

1. çdo rast kyç i makinës silikoni i KIA-s në qese opp
2 1000pcs KIA silikoni rast makinë kryesore në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të mbulimit me kyç të makinës silikoni , ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni.

Chevrolet silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Kia Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim