Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Kia Silicone Cover Kryesore > Mbuluar silikon i kualitetit të lartë për kia
Mbuluar silikon i kualitetit të lartë për kia
Mbuluar silikon i kualitetit të lartë për kia
Mbuluar silikon i kualitetit të lartë për kia
Mbuluar silikon i kualitetit të lartë për kia
Mbuluar silikon i kualitetit të lartë për kia
 • Mbuluar silikon i kualitetit të lartë për kia
 • Mbuluar silikon i kualitetit të lartë për kia
 • Mbuluar silikon i kualitetit të lartë për kia
 • Mbuluar silikon i kualitetit të lartë për kia
 • Mbuluar silikon i kualitetit të lartë për kia

Mbuluar silikon i kualitetit të lartë për kia

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Kia-3d

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Ne Shenzhen të bukur Tokë Teknologjia Co.Ltd kryesisht prodhojnë rastin e gomës makinë kryesore për automobil për 7 vjet. Kia Silicone Key Cover është një nga shitjet më të mira të rastit tonë të shitjes me shumicë për auto për shkak të prekjes së saj të butë, të parëndësishme, eko-miqësore. Modeli i modës së zakonshme të modës së makinës është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë proçedurë të rëndësishme për makinat.

Secili rast i ri i teknologjisë së makinave ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Rasti i gomës i papërshkueshëm nga uji është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i telekomandës opel ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe papastërti.


Kia silicone key cover 1Para dhe prapa Kia 3 buttons kyç couve r

silicon cover for kia

gome silicë gome kryesore r me armë të zbukuruar


Kia key cover

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë
328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Rasti kyç i auto mund të mbajë një test të dhunshëm

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit 100% të çelësave të makinës slicon është shumë e mirë për t'u grisur
Çelësi silikon rob r pas djegies merr bardhë


Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9Kategoritë e Produktit : Kia Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim