Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Kia Silicone Cover Kryesore > mbajtës i qëndrueshëm me çelës për AKI K5
mbajtës i qëndrueshëm me çelës për AKI K5
mbajtës i qëndrueshëm me çelës për AKI K5
mbajtës i qëndrueshëm me çelës për AKI K5
mbajtës i qëndrueshëm me çelës për AKI K5
 • mbajtës i qëndrueshëm me çelës për AKI K5
 • mbajtës i qëndrueshëm me çelës për AKI K5
 • mbajtës i qëndrueshëm me çelës për AKI K5
 • mbajtës i qëndrueshëm me çelës për AKI K5

mbajtës i qëndrueshëm me çelës për AKI K5

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CIP
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 2 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: k5

Material: Silicone

Package: 1pc/opp Bag

MOQ: 100pcs

Colors: Pantone Color

Carton Size: 58*26*38cm

Product Name: Vw Silicone Key Cover

Size: Standard Size

Sample: Free

Payment Terms: PayPal,T/T,westin Unions Etc

Delivery: DHL ,Fedex,TNT,UPS Etc

Additional Info

paketim: 1PC

prodhimtari: 3000pcs per days of production

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guang Dong Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 200000pcs per weeek

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 3926909090

port: Shenzhen Yantian

përshkrim i produktit

Silic makinë kryesore të mbuluar është product.We tona kryesore Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd është një makinë kryesore mbuluar prodhimin e cila të hyjë në silic makinë kryesore të mbuluar këtë industri për 7 vjet. Eksperienca 7 vjeçare për prodhimin e çelësit të silikonit mbulon shtytjen e kapakut tonë të silikonit për çelësin e makinës në listën e levës. Kia Silicone Key Cover është një nga shitjet më të mira të mbajtësit tonë Classic Rubber Key për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Mbajtësi personal i çelësave të silikonit të markës Custom është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë Mbajtësi KIA Classic Key.

Çdo shell përsosur silic makinë kryesore kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Mbulesa e përshtatur silic kyç makinë është krejtësisht aftë për K5 tuaj AKI.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e predha klasike kryesore si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Durable Custom Key Holder For KIA

Car accessory - çelësi silikoni shell për AKI-K5 -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një rast silikoni makinë kyç për AKI-në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan të qëndrueshme 3 butona mbajtës kyç makinë kur ju keni atë.

Car Key Holder For KIA K5

Imazhi i detajuar rreth KIA K5 me cilësi të lartë të mbuluar me silikoni dhe mund të zgjidhni çdo ngjyrë Pantone sipas dëshirës, ​​ne të gjithë mund ta bëjmë atë, ne ofrojmë edhe cilësi të mirë dhe çmim më të mirë për ju.

Durable Key Holder For KIA

Rasti i kuq i makinave . mollë e gjelbër makinë rast kyç . rastin e kuq të makinës . rastin e purpurt të makinës . rasti i zi i makinës . rastin gri të makinës kryesore . rasti kyç i qiellit blu . rasti kryesor i makinës detare blu . rastin e verdhë të makinave

Çdo ngjyrë mund të jetë me porosi


silicone car key cover


Çelësi shell silikoni për makina mund të jetë bear nga testi dhunshme

silicone car key coverCilësia e mbulimit me çelësin prej 100% të silikonit është shumë i mirë për t'u grisur

silicone car key cover

Shell për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhëMbuluar kyçin e makinës silikoni Paketimi dhe anijet

Paketimi: Paketimi i njësisë: secili kapak i makinës silikoni mbulon në një qese transparente, qese të bardhë ose kutie plastike.

Paketa kartoni: 1000 copë në një kartoni., Madhësia kartoni: 58x26x38cm

Shpping: Nga deti, nga ajri dhe nga express (DHL, UPS, FEDEX, TNT etj)

silicone car key coversilicone car key cover
silicone car key coverKompania jonë ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar me kapak të makinës silikoni . Çfarë është më e madhe kompania jonë ka një numër të madh të pajisjeve të avancuara dhe profesionale për prodhim, një grup teknologjish me përvojë, teknologji të lartë, personave teknikë profesionalë, të cilët mund t'u përgjigjen shpejt renditjes së produktit dhe kërkesave të konsumatorëve.

silicone car key coversilicone car key coversilicone car key coverTona kemi fabrikë vet, dhe çdo proces është expuistie, pls shih tabelën e rrjedhës

Në vijim janë FAQ-u dhe mënyra e kontaktit. Nëse doni të mësoni më shumë informacion të detajuar të kapak kyç i makinës silikoni , nëse jeni të interesuar për kapakun tonë të makinës silikoni , pls mos hezitoni të na kontaktoni, ne do t'ju përgjigjemi herën e parë, faleminderit.

silicone car key cover

Kategoritë e Produktit : Kia Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim