Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Kia Silicone Cover Kryesore > Mbështjellësi personal i qëndrueshëm i makinës për KIA K5
Mbështjellësi personal i qëndrueshëm i makinës për KIA K5
Mbështjellësi personal i qëndrueshëm i makinës për KIA K5
Mbështjellësi personal i qëndrueshëm i makinës për KIA K5
Mbështjellësi personal i qëndrueshëm i makinës për KIA K5
Mbështjellësi personal i qëndrueshëm i makinës për KIA K5
 • Mbështjellësi personal i qëndrueshëm i makinës për KIA K5
 • Mbështjellësi personal i qëndrueshëm i makinës për KIA K5
 • Mbështjellësi personal i qëndrueshëm i makinës për KIA K5
 • Mbështjellësi personal i qëndrueshëm i makinës për KIA K5
 • Mbështjellësi personal i qëndrueshëm i makinës për KIA K5

Mbështjellësi personal i qëndrueshëm i makinës për KIA K5

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: k5

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd është një makinë të mbuluar kryesore të prodhimit të cilat hyjnë në çelës silikoni kryesore të mbuluar këtë industri për 7 years.Silicon makinë kryesore të mbuluar është produkti ynë kryesor. Eksperienca 7 vjeçare për prodhimin e Kia Silicone Key Cover shtyn mbulesën tonë të silikonit për çelësin e makinës në listën e levës. KIA K5 mbulesa kryesore e makinave është një nga shitjet më të mira të xhelit tonë silikoni Key Holder

për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Çelësi i vërtetë i makinës me xhel silikoni është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë Mbajtësja e çelësit të KIA-s K5.

Secili gotë silikoni me predha të makinës ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i përshtatur për xhamin me silikoni të makinës me ngjyrë është i përshtatshëm për KIA-n tuaj .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të mbajtësit kryesor për çelësat e makinave sipas dëshirës.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Çelësi i çelësit të makinës silicë ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Custom Key Cover For KIA k5 Car accessory - çelësi silikoni shell për AKI-K5 -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një rast silikoni makinë kyç për AKI-në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan të qëndrueshme 3 butona mbajtës kyç makinë kur ju keni atë.


KIA Durable Car Key Cover

shell të largët silikoni të makinës me armë të zbukuruar

KIA Durable Car Key Cover

Siç mund ta shihni nga fotografitë e mësipërme, ne mund të ofrojmë çdo ngjyrë që dëshironi.

Rasti i kuq i makinave . mollë e gjelbër makinë rast kyç . rastin e kuq të makinës . rastin e purpurt të makinës . rasti i zi i makinës . rastin gri të makinës kryesore . rasti kyç i qiellit blu . rasti kryesor i makinës detare blu . rastin e verdhë të makinave

Çdo ngjyrë mund të jetë me porosi


328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Silikoni shell largët kyç mund të jetë bear nga testi dhunshme

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Predha kryesore për çelësat e makinave pas djegies merr bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Kia Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim