Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Kia Silicone Cover Kryesore > KAZA 4 butona mbajtësja e çelësit klasik të silikonit
KAZA 4 butona mbajtësja e çelësit klasik të silikonit
KAZA 4 butona mbajtësja e çelësit klasik të silikonit
KAZA 4 butona mbajtësja e çelësit klasik të silikonit
KAZA 4 butona mbajtësja e çelësit klasik të silikonit
KAZA 4 butona mbajtësja e çelësit klasik të silikonit
 • KAZA 4 butona mbajtësja e çelësit klasik të silikonit
 • KAZA 4 butona mbajtësja e çelësit klasik të silikonit
 • KAZA 4 butona mbajtësja e çelësit klasik të silikonit
 • KAZA 4 butona mbajtësja e çelësit klasik të silikonit
 • KAZA 4 butona mbajtësja e çelësit klasik të silikonit

KAZA 4 butona mbajtësja e çelësit klasik të silikonit

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 2 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: 4

Material: Silicone

Package: 1pc/opp Bag

MOQ: 100pcs

Colors: Pantone Color

Carton Size: 58*26*38cm

Product Name: Vw Silicone Key Cover

Size: Standard Size

Sample: Free

Payment Terms: PayPal,T/T,westin Unions Etc

Delivery: DHL ,Fedex,TNT,UPS Etc

Additional Info

paketim: 1PC

prodhimtari: 3000pcs per days of production

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guang Dong Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 200000pcs per weeek

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 3926909090

port: Shenzhen Yantian

përshkrim i produktit

Ne jemi një prodhues i cili kryesisht prodhon rastin silikon mbrojtës makinë kryesore. 7 vjet ` përvojë të bëjë tonë me shumicë auto rasti kryesor i makinave është më i përsosur, dhe të gjithë blerësit janë të kënaqur me predhën tonë të largët për çelësin e makinës . Kia Silicone Cover Kryesore është një nga shitjet më të mira të rastit tonë të çelikut universal të silikonit për veturë për shkak të prekjes së butë, të paepur, eko-miqësore. Custom zgjuar mbuluar kyç makinave modës është edhe në kërkesë të madhe që prej cilësisë së tij të lartë në vendet e Europës Perëndimore.

Kemi besim se ju do ta doni këtë çelës silikoni të KIA-s për çelësin Key.

Secili gotë silikoni me predha të makinës ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. përshtatur makinë ngjyra të mbuluar Çelësi silic është krejtësisht aftë për AKI tuaj.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të guaskave kryesore të makinave si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Classic Car Key Holder For KIA

shell silikoni kyç për AKI -në ​​nuk është dëm dhe miqësor ndaj mjedisit.Kur të mbani një rast kyç të makinës silikoni për AKI- në në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do të doni . lassic Car Key Holder For KIA 4


Imazhi i detajuar rreth KIA K5 me cilësi të lartë të mbuluar me silikoni dhe mund të zgjidhni çdo ngjyrë Pantone sipas dëshirës, ​​ne të gjithë mund ta bëjmë atë, ne ofrojmë edhe cilësi të mirë dhe çmim më të mirë për ju.

Classic Silicon Key Holder For KIA

Rasti i kuq i makinave . mollë e gjelbër makinë rast kyç . rastin e kuq të makinës . rastin e purpurt të makinës . rasti i zi i makinës . rastin gri të makinës kryesore . rasti kyç i qiellit blu . rasti kryesor i makinës detare blu . rastin e verdhë të makinave . Çdo ngjyrë mund të jetë me porosi

silicone car key cover


Çelësi shell silikoni për makina mund të jetë bear nga testi dhunshme

silicone car key cover

Cilësia e mbulimit me çelësin prej 100% të silikonit është shumë i mirë për t'u grisur

silicone car key cover

Shell për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë

Mbuluar kyçin e makinës silikoni Paketimi dhe anijet

Paketimi: Paketimi i njësisë: secili kapak i makinës silikoni mbulon në një qese transparente, qese të bardhë ose kutie plastike.

Paketa kartoni: 1000 copë në një kartoni., Madhësia kartoni: 58x26x38cm

Shpping: Nga deti, nga ajri dhe nga express (DHL, UPS, FEDEX, TNT etj)

silicone car key coversilicone car key coverKompania jonë ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar me kapak të makinës silikoni . Çfarë është më e madhe kompania jonë ka një numër të madh të pajisjeve të avancuara dhe profesionale për prodhim, një grup teknologjish me përvojë, teknologji të lartë, personave teknikë profesionalë, të cilët mund t'u përgjigjen shpejt renditjes së produktit dhe kërkesave të konsumatorëve.

silicone car key coversilicone car key coversilicone car key coverTona kemi fabrikë vet, dhe çdo proces është expuistie, pls shih tabelën e rrjedhës

Në vijim janë FAQ-u dhe mënyra e kontaktit. Nëse doni të mësoni më shumë informacion të detajuar të kapak kyç i makinës silikoni , nëse jeni të interesuar për kapakun tonë të makinës silikoni , pls mos hezitoni të na kontaktoni, ne do t'ju përgjigjemi herën e parë, faleminderit.

silicone car key cover

Kategoritë e Produktit : Kia Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim