Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Kia Silicone Cover Kryesore > Çelësi kryesor i silikonit Kia K5
Çelësi kryesor i silikonit Kia K5
Çelësi kryesor i silikonit Kia K5
Çelësi kryesor i silikonit Kia K5
Çelësi kryesor i silikonit Kia K5
Çelësi kryesor i silikonit Kia K5
 • Çelësi kryesor i silikonit Kia K5
 • Çelësi kryesor i silikonit Kia K5
 • Çelësi kryesor i silikonit Kia K5
 • Çelësi kryesor i silikonit Kia K5
 • Çelësi kryesor i silikonit Kia K5

Çelësi kryesor i silikonit Kia K5

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: K5

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne jemi një prodhues Silicone Car Cover Key që prodhon kryesisht Kia Silicone Key Cover . Për shkak të kësaj, ne mund të prodhojmë Silicone Remote Car Cove r . Të gjithë blerësit janë të kënaqur me KIA silic mbuluar kryesore të makinës , prandaj, ne do të bëjmë më të mirën për të ju kënaq.

Çdo Rast Key Silicone Car Key kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Rasti Remote Car Silicone është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të makinës Kia .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të rastit të zëvendësimit të mbajtësit të mençur sipas dëshirës.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -20 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Mbajtësi i Çelësit të Makinave Silikoni ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Kia 3 Buttons Silicon Key Case


kyç shell silikoni për AKI -në ​​nuk është dëm dhe miqësor ndaj mjedisit.Kur mbani një silikoni 3 butona kyç për Kia në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do ta pëlqeni mbajtësin e çelësit të makinës KIA kur ta keni atë.


Car Key Case Kia 3 Buttons

Më shumë detaje të anës së përparme dhe të pasme për Kia kapak kyç i silikonit

Silicon Kia Key Case 3 Buttons

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


U

Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Kia Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim