Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Kia Silicone Cover Kryesore > Kyçja kryesore e makinës Kia smart Silicon
Kyçja kryesore e makinës Kia smart Silicon
Kyçja kryesore e makinës Kia smart Silicon
Kyçja kryesore e makinës Kia smart Silicon
Kyçja kryesore e makinës Kia smart Silicon
Kyçja kryesore e makinës Kia smart Silicon
 • Kyçja kryesore e makinës Kia smart Silicon
 • Kyçja kryesore e makinës Kia smart Silicon
 • Kyçja kryesore e makinës Kia smart Silicon
 • Kyçja kryesore e makinës Kia smart Silicon
 • Kyçja kryesore e makinës Kia smart Silicon

Kyçja kryesore e makinës Kia smart Silicon

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Kia

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne Shenzhen të bukur Tokë Teknologjia Co.Ltd kanë 7 vjet përvojë të hyrë çeliku silikoni të mbuluar këtë industri. KIA silikoni mbulon kyç është bërë nga silikoni, të cilat janë jo-toksike dhe eko-miqësore, KIA mbulon silikoni kyç makinë është gjithashtu i qëndrueshëm. M ultiple silikoni kyç makinë mbajtës për AKI është shitur nxehta në kopertinën tonë silikoni makinë kyç. KIA silikoni mbulon çelësi i makinës ka një kërkesë të madhe në të gjithë botën.

Çdo shell KIA 3 buttons kryesore për çelësin e makinës kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i përshtatur i silikonit të guaskës së silikonit është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të veçantë të makinës KIA .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të silikonit kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, të nxehtësisë, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Kia Silicon Car Key Cover


Aksesorët e makinave - Silikoni KIA KIA Key Cover - nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbani një mbulesë çeliku të silikoni KIA në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan auto KIA KIA mbajtës kyç makinë kur ju keni atë.Kia Smart Key Cover

Më shumë detaje të anës së përparme dhe të pasme për Kia kapak kyç i silikonit

Smart Key Cover KIA

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Kia Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim