Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Kia Silicone Cover Kryesore > Kia K5 smart çeliku silikon mbuluar kyç
Kia K5 smart çeliku silikon mbuluar kyç
Kia K5 smart çeliku silikon mbuluar kyç
Kia K5 smart çeliku silikon mbuluar kyç
Kia K5 smart çeliku silikon mbuluar kyç
Kia K5 smart çeliku silikon mbuluar kyç
 • Kia K5 smart çeliku silikon mbuluar kyç
 • Kia K5 smart çeliku silikon mbuluar kyç
 • Kia K5 smart çeliku silikon mbuluar kyç
 • Kia K5 smart çeliku silikon mbuluar kyç
 • Kia K5 smart çeliku silikon mbuluar kyç

Kia K5 smart çeliku silikon mbuluar kyç

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: K5

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Ne jemi një prodhues silikoni kryesor i mbuluar nga makina që kryesisht prodhon Kia Silicone Key Cover. 7 vite përvojë `të zgjuar ynë rasti kryesor i makinave është më i përsosur, dhe të gjithë blerësit janë të kënaqur me predhën tonë të largët për çelësin e makinës . Kyçi kryesor i silikonit K5 është një nga shitjet më të mira të universalit tonë Kyçja kryesore e silikoni Kia për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Çështja kryesore e Kia Car është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do ta doni këtë Çështjet kyçe Kia me porosi mbulon gome .

Çdo predhë e makinës për Kia kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Bërë prej 100% silic

2. Kuletë e përshtatur e gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për rastin tuaj Kia Car Key B9

.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve të kualitetit të lartë të silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Kia K5 Silicon Car Key Cover


Car accessory - Kia Car Case Key K5 ka asnjë të keqe dhe mjedisin friendly.When ju mbani një dizajn bukur raste kyçe gome mbulon për Kia në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan Auto 3 butona pluhur - prova kyç makinë të mbuluar xhel silikoni kur ta keni atë.


Silicon Car Key Cover Kia K5

Më shumë detaje të anës së përparme dhe të pasme për Kia kapak kyç i silikonit

Silicon Key Cover Kia K5

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Kia Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim