Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Kia Silicone Cover Kryesore > Mbuluar Kia K5 silic makinë kryesore
Mbuluar Kia K5 silic makinë kryesore
Mbuluar Kia K5 silic makinë kryesore
Mbuluar Kia K5 silic makinë kryesore
Mbuluar Kia K5 silic makinë kryesore
Mbuluar Kia K5 silic makinë kryesore
 • Mbuluar Kia K5 silic makinë kryesore
 • Mbuluar Kia K5 silic makinë kryesore
 • Mbuluar Kia K5 silic makinë kryesore
 • Mbuluar Kia K5 silic makinë kryesore
 • Mbuluar Kia K5 silic makinë kryesore

Mbuluar Kia K5 silic makinë kryesore

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: K5

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne Beautiful Earth bashkë, Ltd, kemi fabrikën tonë dhe prodhojnë Kia silic kyç mbuluar për 7years. Tani gome silikoni makinë kryesore për Kia ne prodhojmë janë magnetike, durable.fashion. Mbulimi i Kia Silicon Key është një nga shitjet më të mira të makinës sonë fob gome accessory për auto për shkak të butë prekëse, pa erë, eko-miqësore. Kia mbulon kryesore janë gjithashtu në kërkesa të mëdha që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të jetë i kënaqur me të kontrollit smart largët Kia makinë kyç kapak tonë silikoni, mbajtës silikoni makinë kyç.

Secili kapak i makinës silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Makina gome shell kyç është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për mbulimin e çelësit silikoni Kia tuaj .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të kyç auto mbulon si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

1. Gama e Temperaturës: -40 deri në 440 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Silicon Key Cover Kia K5


Car accessory - Silicone makinë magnetike kyç të mbuluar për Kia -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një silikoni Kia mbulesë kyç në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan auto embossed mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


Silicon Kia K5 Key Cover

Më shumë detaje të anës së përparme dhe të pasme për Kia kapak kyç i silikonit

Kia K5 Silicon Key Cover

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.

09


U

Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Kia Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim