Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Kia Silicone Cover Kryesore > 4 butona KIA silic makinë mbuluar kyç
4 butona KIA silic makinë mbuluar kyç
4 butona KIA silic makinë mbuluar kyç
4 butona KIA silic makinë mbuluar kyç
4 butona KIA silic makinë mbuluar kyç
4 butona KIA silic makinë mbuluar kyç
 • 4 butona KIA silic makinë mbuluar kyç
 • 4 butona KIA silic makinë mbuluar kyç
 • 4 butona KIA silic makinë mbuluar kyç
 • 4 butona KIA silic makinë mbuluar kyç
 • 4 butona KIA silic makinë mbuluar kyç

4 butona KIA silic makinë mbuluar kyç

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE121201

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd është një Silicone Car Key Cover prodhimin e cila të hyjë në Kia Silicone Key Cover këtë industri për 7 vjet. Përvoja e 7years për prodhimin e një makine të silikonit të mbuluar me tela të largët shtyjnë mbulesën tonë të silikonit për çelësin e makinës në listën e levës. Ndërrimi Shell Auto Keycover është produkti ynë kryesor. Rasti kyç i silicisë së AKI-së është një nga shitjet më të mira të kopertinës sonë të Moda Auto Remote Control Key për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Çështja kryesore e makinave të gomës është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë Çështje Çeliku të Makinës Silikoni .

Çdo Mbulesë e Makinerisë së Hapur nga Silicone kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. Rasti i zakonshëm i makinës me silikon është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin e butonit 4 të makinës tuaj .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të predhave të makinave të modës si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 240 Celsius.

6. Rasti Silicone Remote Car ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


4 Buttons KIA Silicon Key Cover

KIA çelësi silikoni rast 4 butona me logo nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur e mbani KIA 4 Buttons mbulesa kryesore e makinës në dorën tuaj, ajo ndihet e butë, e butë dhe e lehtë.Ju do të pëlqeni 4 butona mbajtëse të telekomandës me logo kur e keni atë

KIA Silicon Car Key Cover 4

Më shumë detaje të anës së përparme dhe të pasme për Kia kapak kyç i silikonit

4 Buttons KIA Silicon Key Cover


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Kia Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim