Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Kia Silicone Cover Kryesore > Mbështetësja e kapakut të fiksuar të mbrojtësit të makinës silikoni Kia
Mbështetësja e kapakut të fiksuar të mbrojtësit të makinës silikoni Kia
Mbështetësja e kapakut të fiksuar të mbrojtësit të makinës silikoni Kia
Mbështetësja e kapakut të fiksuar të mbrojtësit të makinës silikoni Kia
Mbështetësja e kapakut të fiksuar të mbrojtësit të makinës silikoni Kia
Mbështetësja e kapakut të fiksuar të mbrojtësit të makinës silikoni Kia
 • Mbështetësja e kapakut të fiksuar të mbrojtësit të makinës silikoni Kia
 • Mbështetësja e kapakut të fiksuar të mbrojtësit të makinës silikoni Kia
 • Mbështetësja e kapakut të fiksuar të mbrojtësit të makinës silikoni Kia
 • Mbështetësja e kapakut të fiksuar të mbrojtësit të makinës silikoni Kia
 • Mbështetësja e kapakut të fiksuar të mbrojtësit të makinës silikoni Kia

Mbështetësja e kapakut të fiksuar të mbrojtësit të makinës silikoni Kia

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.43 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Shkarko:

Info bazë

Numri i modelit.: Kia-086

Type: Car Pedal Pad

Bumper Position: Rear Bumper

Material: Carbon Fiber

Applicable Model: Ford Car Key Bag: Color: Panntone Colors

Usage: Protect Car Key: Sample: Free

Logo:Customer's Requirements: Material:100% Silicone, Feature:100% Eco-friendly

Package:1pc/opp: Packing:Carton Carton Size:52*25*37

Whatsapp:+8615927352117: Skype:13827429542

Delivery:4-7 Days After Receiving Your Payment: Cetificate:FDA ,SGS

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,FedEx

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD,SGS

Kodi HS: 3926909090

port: Shenzhen,Hongkong,Guangzhou

përshkrim i produktit

Ne jemi fabrikë për mbulimin e çelësit të silikoni që nga viti 2010 me 8 vjet eksperiencë. ODM ose OEM janë të dy të mirëpritura! Pra, ne pranojmë çdo mbulim me kyç të silikonit të personalizuar . Fotografitë më poshtë janë Kia Silicone Key Cover , butonat janë të stampuar, mbrapa është pa logo. Ne gjithashtu mund të rregulloje Logo për ju nëse doni! Çdo Csaes Silicone Key kemi prodhuar shumë rreptësisht, dhe kontrolloni cilësinë pas hapi nga departamentet tona. Ne jemi të gatshëm t'u japim klientëve tanë cilësinë më të mirë të rastit kyç të makinës silikoni . Ne mund të premtoj AKI Silicone Key Shell tonë do të mbrojë çelësin tuaj të makinës në mënyrë perfekte. Gjithsesi, mirëpritur në kërkesën tuaj!

Silicone Key Fob Cover KiaSecili Rasti Çelësi i Makinës Silikoni për Kia ka karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni.

2.OEM logo është gjithashtu në dispozicion nëse keni nevojë.

3. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

4. Shembull i makinës silikoni është krejtësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj.

5. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

6. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve të silikonit nëse keni sasi.

7. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhur.

Kia Key Protector

Kia Silikoni Car Key Cover i s asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju të mbajë një kyç makinë rast silikoni në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe të lehta. Ju do të doni mbajtësin e çelësave të makinës silikoni kur ta keni atë. Çdo ngjyrë Panton ne mund të prodhojë për ju. Ne mendojmë se duke përdorur një mbulesë të automjetit Silicone Remote do të jetë një mënyrë e mirë për të mbrojtur çelësin tuaj të makinës!

Silicone Car Remote key Cover

Toyota Silicone Key Cover

E gjithë cilësia e Mbulesës së Mbeturinave të Veturës Silikoni është plotësisht e garantuar, ajo që ne mund t'ju ofrojmë është cilësia më e mirë, prandaj mos u shqetësoni për cilësinë!

Silicone Car Key Holder

Ka lloje të ndryshme të ngjyrave për çelësin Opel silikoni Çelësi / Mbajtësi i çelësave të makinës :

Ne mund të personalizojmë ngjyra të ndryshme për ju!


TATA Silicone Key Cover

Shërbimi ynë:


1.One-stop shërbim:
Ne premtojmë që secilit klient të ofrojmë shërbimin one-stop nga prodhimi në dërgesë për të siguruar që porosia të dorëzojë në kohë.

2.Innovation:
Ekipi profesional dhe me përvojë R & D. Dizajn dhe zhvillimin e produkteve të reja për të përmbushur kërkesat e tregut dhe kërkesat e klientit tonë s.

3.Productivity:
Një numër i madh i makinave të klasit botëror mund ta mbështesin fuqishëm pjesën tuaj më të madhe.

Shërbimi 4.24 orë:
Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni në çdo kohë për çdo pyetje.

5.OEM / ODM:
OEM / ODM është i mirëpritur ngrohtësisht!

Porsche Silicone Key Cover

Avantazhi ynë:

1) Që nga viti 2006, përvoja vjetore e Prodhimit. Ne jemi profesionistë në produkt silikoni.

2) Furnizuesi i Certifikuar i Alibaba.com.

3) Prodhuesi Disney audituar, menaxhimi i lartë standard për kontrollin e cilësisë, ju mund të merrni cilësi të besueshme Silicone Car Key Cover / Case me kosto më të ulët.

4) OEM, ODM në dispozicion, harton Konsumatorët janë të mirëpritur ngrohtësisht.

5) Termat e sigurta të pagesës: T / T, Western Union, Paypal, Ruajtje janë në dispozicion.

6) Dorëzim Prompt & Kosto më të ulët të anijeve: Ne mund të merrni zbritje të ulëta nga DHL, FedEx, UPS, TNT, EMS, etj.

7) Ka reputacion të mirë si në shtëpi dhe jashtë vendit. Furnizuesi afatgjatë për referencën e Konsumatorëve.
8) Shërbimi i shkëlqyeshëm, nxitojnë normalisht proedures.


Detajet e paketimit:
1. Çdo çelës i makinës mbulon një çantë kundërshtare
2 1000 copë Kyç Toyota çelës mbulon në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Silicone Remote Car Cover


Fjalë kyçe të ngjashme:

Çështja Kryesore e Makinës, Ndërrimi i Çelësit të Makinës Fob, Rasti kryesor për Çelësin e Makinës

Çështja Kryesore e Çelikut të Kinës, Kina Ndërrimi i Çelësit të Çelësit të Makinave Kryesore, Çështja kryesore e Kinës për Çelësin e Makinës


Pa marrë parasysh se ju do të jeni një klient i imi ose jo, vetëm të provoni dhe të na jepni një shans, ne do të përpiqemi për të kënaqur ju!
Mirë se vini në kërkesën tuaj!

Faleminderit!
Mis Julie ^ _ ^


Kategoritë e Produktit : Kia Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim