Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Cover Land Rover Silicone Key > Dizajn silikoni 2 butona Mbulesa kyçe Land Rover
Dizajn silikoni 2 butona Mbulesa kyçe Land Rover
Dizajn silikoni 2 butona Mbulesa kyçe Land Rover
Dizajn silikoni 2 butona Mbulesa kyçe Land Rover
Dizajn silikoni 2 butona Mbulesa kyçe Land Rover
Dizajn silikoni 2 butona Mbulesa kyçe Land Rover
 • Dizajn silikoni 2 butona Mbulesa kyçe Land Rover
 • Dizajn silikoni 2 butona Mbulesa kyçe Land Rover
 • Dizajn silikoni 2 butona Mbulesa kyçe Land Rover
 • Dizajn silikoni 2 butona Mbulesa kyçe Land Rover
 • Dizajn silikoni 2 butona Mbulesa kyçe Land Rover

Dizajn silikoni 2 butona Mbulesa kyçe Land Rover

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: 2 buttons

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Ne Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co.Ltd - silikoni makinë kryesore shell furnizuesit- kryesisht prodhojnë 2,3,5 butonat shell gome kryesore për 7 vjet. Land Rover Silicone Key Cover është një nga më të shitjes më të mirë të zgjuar ynë shell shell silikoni për makina për shkak të prekjes së saj të butë, të parëndësishëm, eko-miqësore. Mbajtësi personal i çelësave të silikonit të markës Custom është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë mbrojtje të rëndësishme për makinën Land Rover .

Çdo shell përsosur silic makinë kryesore kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i personalizuar i kromit të çelikut me ngjyrë është i përshtatshëm për Land Rover tuaj .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të predhave të makinave të modës si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


2Buttons Silicon Land Rover Key Cover


Car accessory - çelësi silikoni shell për Land Rover -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një rast silikoni makinë kyç për Land Rover në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan 2 butonat makinë mbajtës të largët kyç kur ju keni atë.


Silicon Design 2 buttons Key Cover

shell të largët silikoni të makinës me armë të zbukuruar

2 Buttons Land Rover Car Key

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Silikoni shell largët kyç mund të jetë bear nga testi dhunshme

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Cover Land Rover Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim