Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Cover Land Rover Silicone Key > Gome e bukur silikoni Land Rover mbulon kyçjen e makinës
Gome e bukur silikoni Land Rover mbulon kyçjen e makinës
Gome e bukur silikoni Land Rover mbulon kyçjen e makinës
Gome e bukur silikoni Land Rover mbulon kyçjen e makinës
Gome e bukur silikoni Land Rover mbulon kyçjen e makinës
Gome e bukur silikoni Land Rover mbulon kyçjen e makinës
 • Gome e bukur silikoni Land Rover mbulon kyçjen e makinës
 • Gome e bukur silikoni Land Rover mbulon kyçjen e makinës
 • Gome e bukur silikoni Land Rover mbulon kyçjen e makinës
 • Gome e bukur silikoni Land Rover mbulon kyçjen e makinës
 • Gome e bukur silikoni Land Rover mbulon kyçjen e makinës

Gome e bukur silikoni Land Rover mbulon kyçjen e makinës

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: new

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Mbuluar kryesore Silicone makinë është produkt kryesor ynë. Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd është një çelësi të mbuluar makinën prodhimin e cila të hyjë në silic makinë kryesore të mbuluar këtë industri për 7 vjet. Mbajtësi kyç i Land Rover është një nga shitjet më të mira të mbajtëses së çelësave të silikonit për veturat për shkak të prekjes së butë, pa ndjenjë, eko-miqësore. Mbajtësi personal i çelësave të silikonit të markës Custom është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë Cover Land Cover të Silikonit .

Çdo shell përsosur silic makinë kryesore kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Mbulesa e përshtatur silic kyç makinë është krejtësisht aftë për Rover tuaj Land.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të predhave të makinave të modës si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Land Rover Beautiful silicon Key Cover

Car accessory - shell gome kyç për Land Rover -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një rast silikoni makinë kyç për Land Rover në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan 2 butona mbajtës kyç makinë kur ju keni atë.
Land Rover rubber Car Key Cover

shell të largët silikoni të makinës me armë të zbukuruar

Land Rover Beautiful Key Cover

Siç mund ta shihni nga fotografitë e mësipërme, ne mund të ofrojmë çdo ngjyrë që dëshironi.

Rasti i kuq i makinave . mollë e gjelbër makinë rast kyç . rastin e kuq të makinës . rastin e purpurt të makinës . rasti i zi i makinës . rastin gri të makinës kryesore . rasti kyç i qiellit blu . rasti kryesor i makinës detare blu . rastin e verdhë të makinave

Çdo ngjyrë mund të jetë me porosi


328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Silikoni shell largët kyç mund të jetë bear nga testi dhunshme

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell kyç për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Cover Land Rover Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim