Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Cover Land Rover Silicone Key > Mbajtës kyç i makinës Land Rover për vrapues
Mbajtës kyç i makinës Land Rover për vrapues
Mbajtës kyç i makinës Land Rover për vrapues
Mbajtës kyç i makinës Land Rover për vrapues
Mbajtës kyç i makinës Land Rover për vrapues
Mbajtës kyç i makinës Land Rover për vrapues
 • Mbajtës kyç i makinës Land Rover për vrapues
 • Mbajtës kyç i makinës Land Rover për vrapues
 • Mbajtës kyç i makinës Land Rover për vrapues
 • Mbajtës kyç i makinës Land Rover për vrapues
 • Mbajtës kyç i makinës Land Rover për vrapues

Mbajtës kyç i makinës Land Rover për vrapues

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: LandRover-5

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne jemi një silikoni prodhuesi kryesor shell makinë që kryesisht prodhojnë zgjuar mbrojtëse makinë aksesore kryesore të mbuluar . 7years `përvoja Rover jonë Land silikoni mbuluar kyç më të përsosur, dhe të gjithë blerësi janë të kënaqur me mbulesë tonë Land Rover makinë accessory kryesore. 5 butona të mençur të mençur të telekomandës për Land Rover është një nga shitjet më të mira të rastit tonë të çelikut universal të silikonit për veturë për shkak të prekjes së butë, të paepur, eko-miqësore. Shefi i modës së modës për modë të modës është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do ta doni këtë Cover Land Rover Silicone Key.

Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. Bërë prej 100% silic

2. Kuletë e përshtatur e guaskës së silikonit të guaskës së makinës është krejtësisht e përshtatshme për Land Rover tuaj 5 butona çelësin e makinës .

2. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

2. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

2. Gama e Temperaturës: - 20 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Land Rover Key Holder For Runners


Land Rover 5 butona të mbuluar me tela të largët silikoni nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash një gome Çelësi i mbuluar për veturën e Land Rover 5 Buttons kyç në dorën tënde, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do ta duash Land Rover 5 butona kyç për çelësin e silikonit kur ta keni atë.


Car Key Holder Land Rover

Hollësitë më të hollësishme të anës së përparme dhe të pasme për mbulimin me kyç të silikonit Land Rover

Key Holder For Runner

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme

Chevrolet silicone car key cover


Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.

09

U

Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Cover Land Rover Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim