Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Cover Land Rover Silicone Key > çelës magnetik silikoni mbajtës çelësi për Land Rover
çelës magnetik silikoni mbajtës çelësi për Land Rover
çelës magnetik silikoni mbajtës çelësi për Land Rover
çelës magnetik silikoni mbajtës çelësi për Land Rover
çelës magnetik silikoni mbajtës çelësi për Land Rover
çelës magnetik silikoni mbajtës çelësi për Land Rover
 • çelës magnetik silikoni mbajtës çelësi për Land Rover
 • çelës magnetik silikoni mbajtës çelësi për Land Rover
 • çelës magnetik silikoni mbajtës çelësi për Land Rover
 • çelës magnetik silikoni mbajtës çelësi për Land Rover
 • çelës magnetik silikoni mbajtës çelësi për Land Rover

çelës magnetik silikoni mbajtës çelësi për Land Rover

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: LandRover-002

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Beautiful Earth Co.Ltd fokusohet në prodhimin e qëndrueshme magnetike mbulesa kryesore e makinës silikoni për auto për 7 vjet. Përvoja e shumë vitesh e bën cilësinë tonë butë të dizajnit të butë të projektuar të Land Rover silikoni të mbuluar të arrijë në levën e listimit në të njëjtën industri. D urable lëndë magnetike makinë kryesore për Land Rover është shitja më e mirë e mbuluar tonë silic telekomandë kyç makinë. Ne kemi zbukuruar dhe embossed këto dy zeje aplikuar për rastin mirë të projektimit të makinave . Kjo është një kërkesë e madhe në botë për tonë Cover Land Rover Silicone Key .

Çdo Çështje e Qëndrueshme e Makinës për Land Rover kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Bërë prej 100% silic

2. Çelësi makinë të mbuluar shell silikoni custom gome është krejtësisht i përshtatshëm për Porsche kyç makinën tuaj.

2. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 2 20 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


magnetic car key holder


Aksesor makinash - Mbajtëse çelësash për makina me silikone magnetike për Land Rover -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbani një butona të rëndësishme të projektimit të gomës mbulon gome për Land Rover në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do të doni auto Land Rover mbulesa kryesore e makinës silikoni 2 butona kur ta keni atë.


Silicone Magnetic Car Key Holder

Hollësitë më të hollësishme të anës së përparme dhe të pasme për mbulimin me çelës silikoni Land Rover

Land Rover Magnetic Car Key Holder

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Cover Land Rover Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim