Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Cover Land Rover Silicone Key > Cover Land Rover smart silicon makinë mbuluar
Cover Land Rover smart silicon makinë mbuluar
Cover Land Rover smart silicon makinë mbuluar
Cover Land Rover smart silicon makinë mbuluar
Cover Land Rover smart silicon makinë mbuluar
Cover Land Rover smart silicon makinë mbuluar
 • Cover Land Rover smart silicon makinë mbuluar
 • Cover Land Rover smart silicon makinë mbuluar
 • Cover Land Rover smart silicon makinë mbuluar
 • Cover Land Rover smart silicon makinë mbuluar
 • Cover Land Rover smart silicon makinë mbuluar

Cover Land Rover smart silicon makinë mbuluar

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Land Rover

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Ne jemi një prodhues silikoni kryesor i makinave të mbuluar që kryesisht prodhojnë rastin e shitjes së nxehtë për Land Rover . 7 vite përvojë `të zgjuar ynë rasti kryesor i makinave është më i përsosur, dhe të gjithë blerësit janë të kënaqur me predhën tonë të largët për çelësin e makinës . Cover Land Rover Silicon Key është një nga shitjet më të mira të universalit tonë Cover Land Rover silikoni kyç për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Rasti kryesor i makinës Land Rover është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e tij e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do ta doni këtë Land Rover me porosi kyçe të gomës mbulon .

Çdo predhë e makinave kryesore për Land Rover kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Bërë prej 100% silic

2. Kuletë e zakonshme e gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është krejtësisht e përshtatshme për rastin tuaj Land Rover Car Key

.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve të kualitetit të lartë të silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Land Rover Car Key Cover


Aksesorët e makinave - Land Rover Car Key Case nuk është dëm dhe ekologjikisht miqësor. Kur mbani një butona të rëndësishme të projektimit të gomës, mbulon gome për Land Rover në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni makinën pluhur - prova kyç makinë të mbuluar xhel silikoni kur ta keni atë.


Silicon Car Key Cover Land Rover

Më shumë detaje të pjesës së përparme dhe të pasme për Land Rover kapak kyç i silikonit

Smart Silicon Key Cover

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Cover Land Rover Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim