Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Cover Land Rover Silicone Key > Land Rover 5 buttons silicon key cover
Land Rover 5 buttons silicon key cover
Land Rover 5 buttons silicon key cover
Land Rover 5 buttons silicon key cover
Land Rover 5 buttons silicon key cover
Land Rover 5 buttons silicon key cover
 • Land Rover 5 buttons silicon key cover
 • Land Rover 5 buttons silicon key cover
 • Land Rover 5 buttons silicon key cover
 • Land Rover 5 buttons silicon key cover
 • Land Rover 5 buttons silicon key cover

Land Rover 5 buttons silicon key cover

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Land Rover090301

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Beautiful Earth Co.Ltd e cila ka fabrikën e tij, gjithashtu me punëtorë me kualifikim të lartë dhe eksperiencë shumëvjeçare përqendrohet në prodhimin e mbuluar me çelësin silikoni magnetik Land Rover . Tani kemi një mënyrë të avancuar, efikase dhe të rreptë të menaxhimit, objekte të shkëlqyera prodhimi dhe forcë teknike të klasit të parë, të cilat na mundësojnë të prodhojmë mbulim me cilësi të lartë të makinës silikoni LAND ROVER . Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me mbulimin me çelësin e makinës silikoni magnetike për LAND ROVER për shkak të prekjes së saj, të parëndësishëm, eko-miqësore.

Secili copë kyç i makinës silikoni ka karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Mbulimi me çelës i silikonit Land Rover është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës .

3 . Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4 . Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakut të makinës silikoni të mbuluar nëse keni sasi.

5 . Gama e Temperaturës: -50 Celsius deri në 250 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.

Land Rover 5 Buttons Key Cover

Mbulimi me çelik i silikonit Land Rover nuk është dëm dhe miqësor ndaj mjedisit. Kur mbani një mbrojtës Key Silicone Për LAND ROVER në dorën tuaj, ai ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doja RENDI i LAND ROVER silikonit kur ta keni atë.


5 buttons Key Cover

Më shumë detaje të pjesës së përparme dhe të pasme për Land Rover kapak kyç i silikonit

5 Buttons Key Cover Land Rover

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç i materialit të qëndrueshëm dhe të butë , materiali silikoni tërheq atë që të mos thyejnë

Chevrolet silicone car key cover

Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.

09

U

Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Cover Land Rover Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim