Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Cover Land Rover Silicone Key > Çelësi kyç i silikonit Land Rover me 2 butona
Çelësi kyç i silikonit Land Rover me 2 butona
Çelësi kyç i silikonit Land Rover me 2 butona
Çelësi kyç i silikonit Land Rover me 2 butona
Çelësi kyç i silikonit Land Rover me 2 butona
 • Çelësi kyç i silikonit Land Rover me 2 butona
 • Çelësi kyç i silikonit Land Rover me 2 butona
 • Çelësi kyç i silikonit Land Rover me 2 butona
 • Çelësi kyç i silikonit Land Rover me 2 butona

Çelësi kyç i silikonit Land Rover me 2 butona

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE1909

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Ne jemi një prodhues Silicone Car Case Key që kryesisht prodhojnë Land Rover Silicone Key Cover . Përvoja shumëvjeçare na bën të dimë "Cilësia është jeta e ndërmarrjeve". Për shkak të kësaj, ne mund të prodhojmë cilësi shumë të mirë për Silicone Car Key Cover . Të gjithë blerësit janë të kënaqur me çelësin tonë LAND ROVER të silikonit , kështu që ne do të bëjmë çmos për t'ju kënaqur.

Secili Mbajtës i Çelësit të Makinave Silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Silicone Remote Cover Key është krejtësisht i aftë për Land Rover çelës makinën tuaj.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të rastit të zëvendësimit të mbajtësit të mençur sipas dëshirës.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -20 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Çelësi i Çelësit Silikoni Remote ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore me mjedisin, rezistencë ndaj nxehtësisë, qëndrueshmëri, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Land Rover 2 buttons silicon key casesilikoni shell kryesor për LAND ROVER nuk është dëm dhe ekologjikisht miqësore. Kur mbani një buton silikoni 2 butona për Land Rover në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni mbajtësin kryesor të makinës LAND ROVER kur ta keni atë.


Car Key Case Land Rover 2 Buttons

Më shumë detaje të pjesës së përparme dhe të pasme për Land Rover kapak kyç i silikonit

Silicon Land Rover Key Case 2 Buttons


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Cover Land Rover Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim