Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Mazda Silicone
Shërbimi Online
Qingren Luo

Ms. Qingren Luo

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Mbulimi kryesor i Mazda Silicone

Kategoritë e produkteve të Mbulimi kryesor i Mazda Silicone , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mbulimi kryesor i Mazda Silicone , furnizuesit Mazda Silicone Key Fob Cover / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Çështja Kryesore e Mazda Silicone R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Mbulimi kryesor i Mazda Silicone furnizuesit

Materiali ynë silikoni i papërpunuar është 100% silikoni dhe nuk sjell papastërti të tjera. Mbrojtje shumë e mirë çelësat dhe stolitë e makinës suaj. E shkëlqyeshme që përputhen me madhësinë kryesore dhe pozicionin e saktë të butonit.

Ky lloj i mbulimit me kyç të silikonit Mazda është i përshtatshëm për Mazda 2 3 5 6 8 Mazda CX 5 CX-5 CX-7 CX-9 MX-5 Atenza me ngjyra të ndryshme. Y ou mund të bëjë ndonjë ngjyrë Pantone si të doni.

Një mbulesë e përsosur mbrojtëse për çelësin e makinës , material 100% silikoni, mjedisor dhe i qëndrueshëm. Mbulesa kryesore e makinës përdor silikone me cilësi të lartë për të mbrojtur çelësin tuaj, t'ju sjellë një prekje dhe ndjenjë të madhe, shtoni ngjyrën dhe stilin për të personalizuar rastin.

Related Products List

shtëpi

Phone

skype

hetim