Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Mazda Silicone > Hot silikoni shitur rastin makinë kryesore për Mazda
Hot silikoni shitur rastin makinë kryesore për Mazda
Hot silikoni shitur rastin makinë kryesore për Mazda
Hot silikoni shitur rastin makinë kryesore për Mazda
Hot silikoni shitur rastin makinë kryesore për Mazda
Hot silikoni shitur rastin makinë kryesore për Mazda
 • Hot silikoni shitur rastin makinë kryesore për Mazda
 • Hot silikoni shitur rastin makinë kryesore për Mazda
 • Hot silikoni shitur rastin makinë kryesore për Mazda
 • Hot silikoni shitur rastin makinë kryesore për Mazda
 • Hot silikoni shitur rastin makinë kryesore për Mazda

Hot silikoni shitur rastin makinë kryesore për Mazda

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Mazda01

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Mazda Car Key Cover

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Shenzhen Beautiful Earth është prodhues profesional në Shenzhen të Kinës. Çelësi i makinës silikoni është produkti ynë kryesor. Çështja kryesore e makinave është materiali i klasës ushqimore, dhe rastet kryesore të makinave janë të pathyeshme dhe të qëndrueshme, përshtatje të përsosur për çelësat e makinave. Për Mazda Silicone Key Cover është produktet tona të nxehta të shitjes. T rasti i tij kryesor makinë është popullor me shumicën e konsumatorëve në të gjithë fjalën. 12 lloje të ngjyrave të zgjedhura e bëjnë rastin kryesor të makinës Mazda më të përsosur.

çdo rasti kyç i makinës silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Rasti kyç i makinës është bërë prej silikoni 100% miqësor.

2. varg temperatura e rastit të makinës silikoni : -40 Celsius ~ 230 Celsius.

3. Ne kemi avantazhin e çmimeve në qoftë se keni nevojë për silikoni rast kyç makinë më shumë sasi.

4. Për rastin me porosi të makinave silikoni me porosi është në rregull për ne.


XIXD

TypeA: Mbulesa kryesore e silikoni e përdorur për 2 butona Mazda M3 M6

TypeB: Mbulesa kryesore e silikonit e përdorur për çelësin e makinës Mazda M3 M6 me 3 butona
TypeC: mbulesa kryesore e silikoni e përdorur për 3 butona të makinës Mazda

TypeD: mbulesa kryesore e silikonit e përdorur për 2 butona

sB Çelësi makinë mbulon për pjesë është e qartë dhe 100% të përshtaten çelësat e makinave Mazda


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Mbulesa kryesore e silikoni është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit


T

U

Proces i pastër teknologjik

Detajet e paketimit

1. 1. çdo silikoni Mazda mbulesa kryesore e makinave në qese opp
2. 1000pcs silikoni Mazda mbulesa kryesore e makinave në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Mazda Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim